Twoja dziewczyna tak robi?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2015, 21:22
Ja nie mam dziewczyny ;(. A by się przydała. Nie gw**ciłbym, ale ona pocieszałaby mnie w smutnych momentach, poprawiała nastrój i wgl.
Odpisz
15 lutego 2018, 22:46
@bartusielek: Jeśli dwie osoby się zgadzają to nie gw****.
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:31
Nie znam tego uczucia....
I nie chcę znać....
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:17
A ja nie mam dziewczyny
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:25
@oskare117: Znam twój ból bracie
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:37
@oskare117:
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:48
no ja też pełen portfel <3 :3 i 0 długów :3
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:17
@oskare117: Też znam twój ból. Chociaż są korzyści. Jesteś bogatszy.
Odpisz
10 grudnia 2014, 20:51
@oskare117: Ja też nie, ale raczej nie szukam :D Za tochłopak by się przydał :(
Odpisz
10 grudnia 2014, 20:56
Czy to jakiś podryw ? , czy prowokacja XD , ale z tego co czytam na twym profilu to dosyć ciekawą postacią jesteś . ps. Fakt jack jest chyba najciekawszy.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2014, 21:03
@oskare117: To prowokacja. Ja również pozwoliłam sobie zerknąć na twój profil. Twój opis jest taki głęboki :P. Zgaduję po nim, że lubisz Szczęki? :)
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:05
Tak i Johnnego Bravo , niektórzy uważają mnie za rekina więc , gram taką role
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:07
@oskare117: Fascynujące :) Ale nie zjadasz fok?
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:08
spokojnie jestem humanitarny .... tylko ludzi
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:10
@oskare117: To dobrze lepiej zjadać ludzi, niż małe, słodkie foczki :)
Odpisz
12 grudnia 2014, 19:29
dokładnie te trzeba zostawić niedzwiadkom polarnym po co mają wyginąć z głodu :-)
Odpisz
5 marca 2015, 21:19
Foczki ;)
Odpisz
7 grudnia 2014, 22:52
Nie chciałbym mieć dziewczyny z ku*asem, która brała by mnie od tylca :|
Odpisz
7 grudnia 2014, 22:41
wolę nie mieć dziewczyny w takim razie
Odpisz
7 grudnia 2014, 19:51
Eh mężczyźni mężczyźni wam tylko jedno w głowie
Odpisz
17 września 2016, 20:57
@slimak87: Tylko myślenie o wielkich rzeczach i zagadkach świata. Czasami też o rozwiązywaniu problemów w najprostszy możliwy sposób.
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:37
No, no, no. Myśli przestańcie mnie nachodzić :(
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:33
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:01
i dziewczyną w ogóle
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:19
@WickedHeart: gay!
Odpisz