Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

21 sierpnia 2017, 16:00

POKAZUJ SCREENSHOT Z GHOST RECON FS TAK BARDZO PRAWDZIWA WOJNA!

Avatar KsionszeFenszuf

19 czerwca 2017, 23:31

Powiedz mi ku*wa kto tak ma

Avatar chupacabra001

3 grudnia 2014, 19:59

Na wojnie bez strachu - a autor obrazka zapewne nie ma więcej niż 20 lat... Prawdziwy weteran!

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2014, 20:36

@chupacabra001: Zgadzam się z tobą. Na wojnie bez strachu No pewnie! Mam w dupie to że zakończę swój żywot kulką w łeb od snajpera, wylecę w powietrze przez wybuch miny/bombardowanie itd.

Avatar renamon

4 grudnia 2014, 11:37

W: Lub jak będę mieć ,,szczęście" to paraliż do końca życia przez jakąś kontuzję.

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2014, 15:57

@renamon: Tia. Ale no co? Mam to w dupie bo bez lęku... ._. Raz widziałem taki turniej szermierki dla niepełnosprawnych i byli tam weteranie wojny którzy stracili nogi, a nawet i rękę...

Avatar renamon

4 grudnia 2014, 16:45

W: O_O Ja bym w życiu drugi raz nie walczyła jakkolwiek po kontuzji na wojnie... Jeszcze by się zespół stresu pourazowego przypałętał i co?

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2014, 13:51

@chupacabra001: może zagrał w call of duty i myśli że wie jak wygląda wojna

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2014, 14:13

Raczej w Ghost Recon Phantom... Gram w nią fajna na zabicie czasu ale potem nudzi... Jedynie czego mnie nauczyła to żeby nie wychylać ryja jak snajper robi ''łowy''.

Avatar chupacabra001

5 grudnia 2014, 14:58

No i?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 grudnia 2014, 15:04

@chupacabra001: I nic. Ja tylko informuję mimo to że informacja jest niepotrzebna taki mam nawyk. :v

Avatar GulpinPL

4 grudnia 2014, 14:59

widać że autor to 8-letnia dziewczynka (nazwa obrazka)

Avatar XpiterekX

3 grudnia 2014, 22:40

Tak bardzo prawda...

Avatar elvis9989

3 grudnia 2014, 19:03

Abosultne?

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2014, 21:44

@elvis9989: Gość jak pisał Absolutne to myślał o aborcji i wyszło mu abosultne... :v

Avatar elvis9989

3 grudnia 2014, 22:09

pewnie tak :D

Avatar LubieKartofle

3 grudnia 2014, 19:06

"walka na wojnie" i screen z ghost recon phantoms -.-

Avatar UnderBird

3 grudnia 2014, 21:09

@LubieKartofle: W tym przypadku "future solider" Free jest o wiele brzydsze

Avatar xCroppas

3 grudnia 2014, 21:24

@LubieKartofle: to jest raczej bf3

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2014, 21:43

@xCroppas: BF3? Widać że Ghost Recon bardziej zwłaszcza jak się popatrzy na prawą część okularów to widać tam raczej charakterystyczny niebieski kolor dla tej gry...

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2014, 19:07

Według mnie to tylko idioci nie odczuwają strachu.

Avatar DeadExtreme

3 grudnia 2014, 20:01

Ja nie ukrywam, że się boje niektórych rzeczy... ale to nie są pająki, węże... tylko boje się tego, że moge umrzeć w samotności...
To jest strach. Węże mogą wzbudzać przerażenie...

Avatar chupacabra001

3 grudnia 2014, 20:55

Dokładnie. "Odwaga nie polega na nie odczuwaniu strachu, ale na umiejętności radzenia sobie pomimo niego".

Avatar Maks2603

3 grudnia 2014, 19:37

Graj w nierealistyczne gry i myśl że nie boisz się wojny, co za debil to wymyślił?! Strach jest poza tym naturalną i zdrową reakcją.

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2014, 19:14

Bez przesady z tą wojną...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka