Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jeszcze jak
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2018, 09:25
*szepcze*
a Portal to jego też?.......
Odpisz
1 grudnia 2014, 17:37
E tam jedyne na co bym się skusił to Dont Strave i Goat mmo
Odpisz
3 grudnia 2014, 21:21
Lords of the Fallen? CoH2? CS? Co z ciebie za gracz, który nie gra w RPG, RTS'y czy CS'y?
Hejt na poor me ;(
Odpisz
3 grudnia 2014, 22:32
@Sir_Snoge: Wiesz może czy jest przrcena na HL2?
Odpisz
3 grudnia 2014, 22:51
@Wladzikxx: nie opłaca się, kup Orange Box'a, Portal + HF2 + epizody + Team Fortress 2.
Odpisz
3 grudnia 2014, 22:55
@Agent00Kurczak: Ale mam wszystko oprócz HL2 :(
Odpisz
3 grudnia 2014, 23:01
@Wladzikxx: to już gorzej, hmm, dodaj sobie HL do listy życzeń na Steamie i pilnuj ceny.
Odpisz
3 grudnia 2014, 23:08
@Agent00Kurczak: Tenk ju wery mocz.
Odpisz
4 grudnia 2014, 16:05
@Sir_Snoge: Nie jestem graczem
Odpisz
4 grudnia 2014, 19:43
@Agent00Kurczak: Ja właśnie wczoraj kupiłem Team Fortress 2. Polecam! Kosztowało tylko 150 zł na allegro.pl , ale jest za**biste! Tylko strasznie dużo nubków i dzieciaków w to gra... Skąd oni biorą pieniądze na takie drogie gry?!
Odpisz
5 grudnia 2014, 09:43
@Sir_Snoge: emm, przepłaciłeś. I to solidnie.
Odpisz
3 grudnia 2014, 23:41
Goat mmo ? hahaha muszę kiedyś w to zagrać xD
Odpisz
3 grudnia 2014, 23:34
The Long Dark :-D
Odpisz
3 grudnia 2014, 22:55
Nie skorzystałem, wszystkie tytuły, oprócz Beyond, miałem już wcześniej zakupione, każda w dniu premiery, więc nawet przepłaciłem.
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2014, 22:32
I cry everytime...
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:35
własnie kupiłem sobie skyrima 5 za 4 euro
Odpisz
3 grudnia 2014, 21:18
@BlueWolfPL: Nie ma takiego czegoś jak Skyrim 5 ;_;
Odpisz
3 grudnia 2014, 21:31
@Sir_Snoge: the elder scrolls 5 : skyrim , serio nie domyśliłeś sie o co chodzi ?
Odpisz
3 grudnia 2014, 22:31
@BlueWolfPL: Skyrim 5 to co innego niż TES :V Skyrim. Pozatym i tak większość ludzi mówi poprostu Skyrim.
Odpisz
3 grudnia 2014, 21:32
The Evil Within The best <3
Odpisz
3 grudnia 2014, 22:52
@szczytnik: kpisz, prawda? To coś jest żałosne :|
Odpisz
3 grudnia 2014, 20:57
Goat MMO? xD
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2014, 21:18
Patch zamienił tą grę w symulator MMO.
Odpisz
3 grudnia 2014, 21:06
k*rwa, kupiłem cs'a dzień przed przeceną
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:15
Czy na tym ostatnim zdjęciu ten z lewej to hitler?!
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:58
Nie.
Odpisz
4 grudnia 2014, 19:02
THIS
IS
STEFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:34
kupiłem tylko company of heroes z dodatkiem tales of valor .-.
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:22
Mam dosłownie każdą z tych gier oprócz Goat MMO i CS:GO :D
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:16
Niestety już się skończyły. I jakoś dużo nie kupiłem. Bardziej czekam na zimowe/świąteczne.
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:16
raczej już się skończyło, dokładnie to wczoraj. Dorwałę gmoda i battleblock theater za euro, przy czym to drugie gorąco polecam
Odpisz