memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 grudnia 2014, 18:45
Przypomniała mi się beznadziejna końcówka ,,Krzyku,, jak się zaczęli dźgać xD
Odpisz
6 grudnia 2014, 17:13
oryginalnie było w 2 dymku - ,,Dzięki, kolego.Wiem że jest już trochę późno, ale zawiózłbyś mnie do szpitala ? Nie chce mi sie jechać autobusem.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2014, 18:45
Przypomniała mi się beznadziejna końcówka ,,Krzyku,, jak się zaczęli dźgać xD
Odpisz
6 grudnia 2014, 17:13
oryginalnie było w 2 dymku - ,,Dzięki, kolego.Wiem że jest już trochę późno, ale zawiózłbyś mnie do szpitala ? Nie chce mi sie jechać autobusem.
Odpisz