Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2014, 10:11
Od razu mówię- to nie jest puszczone od tyłu, ten koleś po prostu jest magikiem.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2014, 12:22
@PolandbaII: Hahahah :D Niezle, masz racje, zobacz jak zbiera energie.
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:01
No umiem włączyć filmik od tyłu i wstawić go na jeja :P
Odpisz
7 grudnia 2014, 12:21
@CityOfAngel: Zapraszam do robienia tego, niektore sytuacje sa ciekawsze, gdy puszczone od tylu :)
Odpisz
7 grudnia 2014, 11:30
puszczone od tyłu...
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:34
@loloja:
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:51
@Darwineek: hahaha bardzo śmieszne...
Odpisz
7 grudnia 2014, 18:58
@loloja: No faktycznie >_<
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 12:26
@loloja: Ty już dawno powinieneś mieć explorera na avku
Odpisz
6 lutego 2017, 17:43
zauważ na rok kiedy to napisałem... dziś jestem ostrożniejszy
Odpisz
6 lutego 2017, 18:23
@loloja: Dlatego to napisałem.
Zachowujesz się gorzej niż explorer.
Odpisz
6 lutego 2017, 20:57
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:47
nawet śnieg się rozstępuje....
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:35
Magik!!
Odpisz