Ten psiak wywołuje uśmiech na twarzy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Brawo za czujność!
Hobby dla faceta
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2017, 22:55
Uśmiech po tym obrazku zrobił LEVEL UP sam z siebie.
Odpisz
20 maja 2016, 19:59
To on!
Odpisz
11 maja 2015, 17:20
Kolejne etapy uśmiechu.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:57
awwwww sweettttttt dooooooooogi :-D
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:10
Albin?
Odpisz
3 stycznia 2015, 18:29
@Henzej: Nope Samojed który z natury jest biały :)
Odpisz
3 stycznia 2015, 18:33
@Adgos: mój pies
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:27
ciekawostka: psy skręcają głowom gdy się dziwią.A ten język to po prostu cieszy japę
Odpisz
12 grudnia 2014, 00:27
A gdy razem?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2014, 10:19
to jest wtedy ku*wa kombo XD oznacza ,, Kurde zabawa YAY :D''
Odpisz
12 grudnia 2014, 13:15
Aha, to dzięki
Odpisz
7 grudnia 2014, 08:48
Za dużo słodkości error error włączyć procedure awaryjną.
Uwaga komputer zainfekowany
Uwaga komputer zainfekowany
Ewakuacja ewakuacja
Odpisz
12 grudnia 2014, 00:24
Blue screen
Odpisz
7 grudnia 2014, 08:12
Co to za czaszka w środku po lewej xD ?
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:36
@LukaszoxDJr: w środku po lewej?
Odpisz
10 grudnia 2014, 04:38
@LukaszoxDJr: Prawdopodobnie logo stwórców GIFa.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2014, 09:33
oświeci mnie ktoś co to za rasa? ;-;
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:46
@noszkurnawszystkozajete:
pieseł
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:52
@noszkurnawszystkozajete: Samojed jeśli się nie mylę
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:20
@noszkurnawszystkozajete: chyba malamut ale nie jestem pewna .-.
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:41
@Rina14: na sto procent nie malamut mam samojeda jeszcze szczeniaczka i jest jak bliźniak do tego
Odpisz
7 grudnia 2014, 11:02
@noszkurnawszystkozajete: samojed :)
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:51
@Martinka57: samojeb
Odpisz
8 grudnia 2014, 14:23
@amanda2002: ok ja się na psach nieznam sorki :)
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:56
o co chodzi z tą czaszką?
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:25
@zcx888: Prawdopodobnie to logo stwórców GIFa.
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:03
Jaki słodziak.
Odpisz
7 grudnia 2014, 08:56
Że tam powiem, nie.
Odpisz