Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lacoste

4 grudnia 2014, 19:50

Jak byłem mały (6-7 lat)mój kot wlazł do silnika i gdy tata odpalał auto to całe podwórze było we krwi .-. Potem taki byłem smutny że przez 2 tygodnie spałem z mamą :C

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 08:46

@Lacoste: Współczuję, u mojego sąsiada też (na szczęście) PRAWIE doszło do takiej sytuacji.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2017, 09:56

@Lacoste: Odkop

Avatar Anialeka05

9 lipca 2015, 15:33

Kuna? Wyłaź z tamtąd już! (p.s. Kuna to mój kot TAKI SAM) Kuna! do mieszkania migiem bo kolacji nie będzie!

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2017, 09:55

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 21:27

2) Jeśli nie lubisz kotów, omiń punkt pierwszy.

Avatar newekiXD

4 grudnia 2014, 19:22

mój ojciec jak odpalał auto w zimę i tylko rozbrysk krwi był 0_0

Avatar Valkyr1024

5 grudnia 2014, 07:55

@newekiXD: O ku*WA :O

Avatar Valkyr1024

5 grudnia 2014, 07:47

Jak ja zobaczę w tym miejscu kota to go wyjmuje i mi się udaje to zrobić bez przebicia opony

Avatar wilku00034

5 grudnia 2014, 02:18

ale opona jeszcze letnia, ktoś tu do sezonu się nie przygotował ;)

Avatar Henzej

4 grudnia 2014, 22:20

lepiej rozjechać

Avatar macwol00

4 grudnia 2014, 21:08

albo będzie pieczony kot na kolację. a jeśli jedziemy trochę dalej na przykład do rodziny na święta to może być spalony i wtedy nie polecam go jeść

Sadysta

Avatar Maks2603

4 grudnia 2014, 19:15

Czekamy na gimbo-sadystów...

Avatar RazorPL

4 grudnia 2014, 19:59

@Maks2603: Obecny!

Avatar darcus

4 grudnia 2014, 19:58

Chętnie bym takiego rozjechał...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (54)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (54)
Avatar darcus

12 kwietnia 2019, 01:13

@mleko23: Żadne z powyższych. Również nie "żadne z powyższych".

Avatar mleko23

12 kwietnia 2019, 01:15

@darcus: No dobrze, jeśli tak, powodzenia, stary.

Avatar wilkolak11

4 grudnia 2014, 19:56

mojemu kotu tak urwało ogon

Avatar Gregory85

4 grudnia 2014, 19:06

U mnie się nie chowają bo mam za duży prześwit między opona a nadkolem.

Avatar Kornik

4 grudnia 2014, 19:03

A niby po co ? Uruchamiasz silnik i uciekają. Nie bede sobie maski psuł

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Ksywka

4 grudnia 2014, 20:27

@jacek1s: ale między maską samochodu a laptopem jest spora różnica

Avatar Miciaa

Edytowano - 4 grudnia 2014, 22:15

@Kornik: Aha czyli jak pukasz w drzwi to też je psujesz?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fergus

Deal życia

Ładne rzeczy

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka