Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jakby trochę nie fair
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2014, 17:32
Haha genialne
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:40
Gdyby kogoś obudzić podczas burzy i ten ktoś wtedy zobaczył by tę lalkę;p
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:22
a jakby tam łóżka nie było?
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:27
Gdyby to jeszcze był Chuckie... :P
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:10
@chupacabra001: Gdyby tam jeszcze mieszkał Pediofobik xD
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:21
Na szczęście nie mam takich okien (/~,~)
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:57
Lepsze to niż murzyn który wgapia Ci się zza okna w monitor z bananem na ryju wpierniczając swoje skrzydełka
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:50
Sweet dreams...
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:20
Jeden problem , nie mam takich okien ;-;
Odpisz