Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2021, 00:18
Nie, to perz.
Odpisz
2 stycznia 2022, 20:49
@JaJestemZWami: Perzyna
Odpisz
4 września 2018, 23:18
;D
Odpisz
28 sierpnia 2013, 17:01
to nie nietoperz a opos
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2013, 12:11
mijusia20 - To nie jest fu, to jest raczej normalne, że oposy tak śpią.
domi112 - To nie szczurek tylko opos. ;/ Słodki. xD
Odpisz
12 lutego 2011, 21:32
niezłe 5/5
Odpisz
3 grudnia 2010, 15:10
fajny opos 5/5
Odpisz
2 lutego 2010, 17:30
ale brzydki ;DD
Odpisz
21 czerwca 2009, 19:45
Opos-ninja :D
Ale jeśli to normalne to dam 2/5
Odpisz
26 kwietnia 2009, 08:17
To, że wiki opos, a nie szczur. 1/5
Odpisz
3 kwietnia 2009, 19:30
I co z tego, że opos wisi na gałęzi??
To normalne.
Odpisz
29 grudnia 2008, 12:38
fajne łapki xD 3/5 bo to nic śmiesznego, że opos na gałęzi wisi...xDxD
Odpisz
26 grudnia 2008, 17:17
żal... cody4 ma racje... wystarczy epokę lodowcową 2 obejrzeć... xD xD xD
ale no na serio - TO NORMALNE!
Odpisz
24 grudnia 2008, 21:07
Każdy kto ma trochę oleju w głowie to od razu widzi, że to opos
Odpisz
24 grudnia 2008, 20:18
żalowe troche 1/5
Odpisz
23 grudnia 2008, 17:31
Mijusia20 fu to jesteś ty. To nie szczur tylko opos i one tak śpią.
Odpisz