Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 20:49

Białe pieski

Avatar JaJestemZWami

25 kwietnia 2021, 00:18

Trzeba przepędzić te psy z podwórka. Puszek atakuj.

Avatar Mouse

2 stycznia 2009, 20:41

A ten kotek chyba niewie co go czeka ;)

Avatar PlomykowkaPL

Edytowano - 8 sierpnia 2013, 16:15

@Mouse: Niby co? Raczej drzwi nie otworzą...
Poza tym nie wszystkie psy są takie agresywne żeby zaraz kota gonić. Ogarnijcie...

Avatar PlomykowkaPL

8 sierpnia 2013, 16:12

Gość w dom, whiskas do szafy.

Avatar Oliwka_99

3 grudnia 2012, 14:38

Cuuute! very, very, very cute!

Avatar will2008

21 grudnia 2008, 08:30

pierwsza xD
...
Fotka słodka xd

Avatar kamilekkkk5

9 sierpnia 2012, 11:46

@will2008: neo i to bardzo wielkie :) ...

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2012, 17:26

3

Avatar haha3

20 sierpnia 2011, 22:31

ahahahaha ah ah fajowo

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2011, 13:45

A może mówi: przepraszam, mama zabroniła mi wpuszczać do domu nieznajomych XD

Avatar Aga21

21 czerwca 2009, 19:43

Może mówi "a panowie do kogo?" xD
4/5

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2009, 20:10

zgadzam sie z pieciorem ;] co do obrazka to sweeet, a kotek pewnie mowi: obcym nie otwieram, musicie poczekac! :D 5/5 ;)

Avatar cody4

21 lutego 2009, 15:16

Tak. To że się wtrąca w nie swoje sprawy.

Avatar tomihurt

3 stycznia 2009, 23:52

macie coś do niej debile? (will2008)

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2008, 12:33

ale słooodkie...wreszcie psy i koty w jednym obrazku...i chyba nikt nie będzie się czepiał, że znowu kot...:/ =P -__-

Avatar lisek789

24 grudnia 2008, 20:16

will2008 sepsa cię męczy???

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar domi122
Dodane przez: domi122

Pozdrawiam świetliki

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

I po kłopocie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka