Patrzcie jaka śmieszna śnieżynka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dzieci koleżanek twojej mamy
Przerwa na herbatkę
Mnie wolno
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zdeklasowani znowu
Chłodno to na pewno nie jest
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2017, 19:48
wojna na Śnieżki! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
11 stycznia 2015, 22:08
-_-
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:30
Jesli "sniezki"gwalca pingwiny to mamy szczescie ze sniegu w Anglii nie ma ^_^
Odpisz
8 grudnia 2014, 20:05
@VanillaPokeball: Dlaczego akurat w Anglii?
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:22
Bo ja mieszkam w Anglii ;)
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:24
@VanillaPokeball: To fajnie, też mógłbym się tam przeprowadzić :) Ale to pisz może: *to mam szczęście ;)
Odpisz
9 grudnia 2014, 18:40
Nie mam Polskich znakow na tablecie :(
Odpisz
9 grudnia 2014, 19:13
@VanillaPokeball: Wiem, ale chodziło mi o to, żebyś pisała w swoim imieniu, a nie naszym. Jest różnica między "mamy", a "mam" :)
Odpisz
9 grudnia 2014, 20:00
Aha , sory ze nie zrozumialam :)
Odpisz
8 grudnia 2014, 22:38
sweet
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:48
Już wiem jaką fokę na awatarze ma ZosiaNS
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:46
ciekawe co by sąsiad powiedział jakbym rzuciła w niego taką śnieżką..
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:48
Pomylić się i rzucić taką xD ';]
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:07
Toż to foka szablo zębna :O
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:40
@TheSticks: Co ty pie**olisz, toż to rzadki okaz wieloryba różowego! :O
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:44
Faktycznie spojrzałem ze złego krzywego prostego :O
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:43
To jest Foka!
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:55
@ALKATRAZ:
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:57
@ALKATRAZ: Miałeś 5 łapek w dół, dałem ci jeszcze jedną i zrobiło się 7 xD
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:58
@DrDarwin145:
Odpisz