Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar deedpol

13 kwietnia 2017, 19:48

wojna na Śnieżki! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 22:08

-_-

Avatar VanillaPokeball

8 grudnia 2014, 19:30

Jesli "sniezki"gwalca pingwiny to mamy szczescie ze sniegu w Anglii nie ma ^_^

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2014, 20:05

@VanillaPokeball: Dlaczego akurat w Anglii?

Avatar VanillaPokeball

9 grudnia 2014, 17:22

Bo ja mieszkam w Anglii ;)

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 17:24

@VanillaPokeball: To fajnie, też mógłbym się tam przeprowadzić :) Ale to pisz może: *to mam szczęście ;)

Avatar VanillaPokeball

9 grudnia 2014, 18:40

Nie mam Polskich znakow na tablecie :(

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 19:13

@VanillaPokeball: Wiem, ale chodziło mi o to, żebyś pisała w swoim imieniu, a nie naszym. Jest różnica między "mamy", a "mam" :)

Avatar VanillaPokeball

9 grudnia 2014, 20:00

Aha , sory ze nie zrozumialam :)

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2014, 22:38

sweet

Avatar Szymon2410

8 grudnia 2014, 19:48

Już wiem jaką fokę na awatarze ma ZosiaNS

Avatar eenika987

8 grudnia 2014, 19:46

ciekawe co by sąsiad powiedział jakbym rzuciła w niego taką śnieżką..

Avatar Flawless

8 grudnia 2014, 18:48

Pomylić się i rzucić taką xD ';]

Avatar TheSticks

8 grudnia 2014, 18:07

Toż to foka szablo zębna :O

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2014, 18:40

@TheSticks: Co ty pie**olisz, toż to rzadki okaz wieloryba różowego! :O

Avatar TheSticks

8 grudnia 2014, 18:44

Faktycznie spojrzałem ze złego krzywego prostego :O

Avatar ALKATRAZ

8 grudnia 2014, 18:43

To jest Foka!

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2014, 19:55

Avatar DrDarwin145

8 grudnia 2014, 19:57

@ALKATRAZ: Miałeś 5 łapek w dół, dałem ci jeszcze jedną i zrobiło się 7 xD

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2014, 19:58

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dzieci koleżanek twojej mamy

Przerwa na herbatkę

Mnie wolno

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zdeklasowani znowu

Chłodno to na pewno nie jest

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka