Moje najmroczniejsze lęki: winda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2021, 21:44
Ja ogólnie boję się wind
Odpisz
19 grudnia 2015, 23:58
Nie możliwe . W wielu windach winda ma jedne drzwi w sobie (modół ktorym jeżdzisz ) I drugie , które są otwierane na piętrze .
Odpisz
28 kwietnia 2015, 15:01
W sumie, ja też tak mam...
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:24
ja to się boje, że jak wejde do windy to sie zatnie i utknę, a w najgorszym wypadku samemu. dużo ludzi cierpi na klaustrofobie.
Odpisz
19 grudnia 2014, 17:59
@ALKATRAZ: jak masz telefon to się boisz?
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:02
mieszkam na wsi nie mam tego problemu
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:37
@Henzej: schody wystarczą
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:43
Żeby przeciąć się w pół jak już zejdzie z nich ?
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:59
@Henzej: I co, niby nigdy nie ruszasz dupy z domu? Też mieszkam na wsi, ale dosyć często zdarza mi się jeździć windami.
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:48
@MrocznyWilk: winda na wsi, jaki fejm :O
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:49
@MrocznyWilk: mieskam w MIEŚĆIE i NIGDY widny na oczy nie widziałem to nie gadaj że masz widny na wsi
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:47
@noszkurnawszystkozajete: Ja pie**olę... Przecież zapytałem go, czy nie rusza nigdy dupy z domu (do miasta). Jeżdżę do miasta, więc jeżdżę windami. Czy tak trudno to pojąć?
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2014, 17:48
@noszkurnawszystkozajete: <przypadkowo zdublowany kom.>
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:48
@bylejakbylegdzie: (pacz wyżej)
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2014, 17:52
@Kubox123456: widzę ze ktoś mnie nie zrozumiał schody wystarczą do chodzenia, dzięki temu jest więcej aktywności fizycznej.
Odpisz
9 grudnia 2014, 18:41
@Henzej: Ale masz kombajny...
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:42
@bylejakbylegdzie: To masz zepsute dzieciństwo...
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:49
Ale ma chyba bana xD
Odpisz
9 grudnia 2014, 19:11
Nowoczesne windy mają czujniki zapobiegające takim sytuacją. Kiedy wykryją ruch to winda blokuje drzwi i zaciska specjalny hamulec na linach.
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:21
Zawsze można użyć schodów.
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:47
A ja, że drzwi się zamkną zanim zdążę wyjść. W sklepach też tak mam ;-;.
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:46
Ja mam inaczej... Boję się że jadę windą i nagle liny zerwą, i będę spadał ale na końcu zatrzyma się ale zamiast przeżyć zostanę zgnieciony o podłogę windy... ._.
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:42
LoL! Nie rób z fizyki ku*wy!
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:09
Też tak mam ;-;
Odpisz