Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Agent00Kurczak

9 grudnia 2014, 15:37

Nie mam telewizora :>

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 10:07

@Agent00Kurczak: biedny jestes

Avatar wilsonXcuddyXhouse

2 stycznia 2015, 20:27

@Agent00Kurczak: jprdl kolejna osoba która ma mózg na tym świecie żółwik

Avatar kajba

7 marca 2022, 20:15

@wilsonXcuddyXhouse: Żółwik?

Avatar Kubox123456

9 grudnia 2014, 15:00

Ja im powiedziałem.

Avatar Mewtwo1

9 grudnia 2014, 15:01

@Kubox123456: A skąd ty o tym wiedziałeś?

Avatar kolkav5

9 grudnia 2014, 15:06

@Mewtwo1: Przeczytał co pisze na obrazku.

Avatar Kubox123456

9 grudnia 2014, 15:17

@Mewtwo1: Zrobiłem badania. Tak btw. przykro mi, masz HIVa.

Avatar darcus

9 grudnia 2014, 16:31

@kolkav5: Idę drogą i widzę gówno - sra, czy jest nasrane?

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 17:34

@Kubox123456: Ja też chcę jednego. Masz trochę?

Avatar slenderr

9 grudnia 2014, 18:12

@kolkav5: pisze to czynność, powinno być jest napisane na obrazku ;p

Avatar kolkav5

10 grudnia 2014, 18:08

@slenderr: Nie widzisz, tego co pisze na obrazku?

Avatar darcus

9 grudnia 2014, 16:30

To się nazywa rachunek prawdopodobieństwa, policzony na podstawie "Ilu ludzi nie wiedziało, zanim im nie powiedzieliśmy".

Avatar macio211

9 grudnia 2014, 15:58

Robią pobieranie krwi? Niektórzy lekarze nie mówią o tym swoim pacjentom. Więc...

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 15:54

Z statystyki.

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 15:53

magia

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 15:37

Wiecie, że na Ukrainie ponad pół miliona osób ZAREJESTROWANYCH ma HIV albo AIDS? Więc łącznie w całej Ukrainie żyje ok milion osób zarażonych to najwięcej w Europie.

Avatar ALKATRAZ

9 grudnia 2014, 15:21

telewizorni? co to za zdrobnienie? chyba pisało to małe dziecko ale nie ważne. Hiv to nie zarty, to jest jak wyrok śmierci, naprawde nie musicie pisać ile ludzi na nią choruje.

Avatar Mr_Limonka

9 grudnia 2014, 15:27

@ALKATRAZ: może kogoś to interesuje?

Avatar dustin2001

9 grudnia 2014, 15:45

@Mr_Limonka: Mnie! HIV to wina homosiów.

Avatar Palauball

3 lipca 2019, 22:37

@ALKATRAZ: mój dziadzia tak mówi "telewizornia"

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 15:07

A tak na serio, to może te osoby które wiedzą że mają HIV, po [ekhm... ( ͡° ͜ʖ ͡°)] nie mówią im, tylko mówią gdzieś tam że ich zarazili, ale o tym nie wiedzą... Dobra, zapomnijcie że to czytaliście.

Avatar Omeg12

9 grudnia 2014, 15:05

Szacują?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Przerwa na herbatkę

Zdeklasowani znowu

Lekko nie będzie

Niegrzeczny Oskarek

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka