Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2020, 23:38
Do czego służy w realu taki duży wiatrak? Ciekawski jestem
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:52
Bo wiecie, karty graficzne nVidia bardzo łatwo się przegrzewają.
Odpisz
11 grudnia 2014, 16:48
ja mam i mi działa komputer extra :P
Odpisz
11 grudnia 2014, 16:49
@madzia43210: Mam na myśli nowsze modele. Działają dobrze, ale po przekroczeniu pewnego progu, zaczynają się koszmarnie grzać.
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:14
aa..
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:38
też masz problem. Zainwestuj w chłodzenie ciekłym azotem.
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:41
To weź porównaj zapotrzebowanie na moc Palita 970 z Radeonem AMD R9 290X...
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:02
@Agent00Kurczak: A ile mniej więcej taki wichajster kosztuje? Bo chciałem kiedyś założyć, ale pozostałem przy standardzie.
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:32
@VanQuisch: wybij to sobie z głowy. To drogie, nieopłacalne i niebezpieczne. Azotem możesz uszkodzić resztę podzespołów. Nie ma gotowców, to samoróbka. Części ciężko znaleźć i są drogie.
Odpisz
14 grudnia 2014, 08:50
hmm a tak z ciekawości jaka może byc maksymalna ( jeszcze bezpieczna ) temp dla nowszej karty ?
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:21
@Agent00Kurczak: Skąd kurczak tyle wie o komputerach?
Odpisz
14 grudnia 2014, 11:31
ja tam nie wiem bo urzywam amd i bf mi nawet na low nie chodzi
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:47
*Kurczak, z doświadczenia i zainteresowania.
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:14
Chłodzenie komputera level posrało?
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:52
Dobrze że idzie zima to będę mógł zakopać w śniegu komputer i się nie będzie grzało
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:19
Ekhem...
http://www.obrazki.jeja.pl/3664,a-czy-ty-dobrze-chlodzisz-komputer.html
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:11
grałbym
Odpisz