Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikodem8378

18 lipca 2020, 23:38

Do czego służy w realu taki duży wiatrak? Ciekawski jestem

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 15:52

Bo wiecie, karty graficzne nVidia bardzo łatwo się przegrzewają.

Avatar madzia43210

11 grudnia 2014, 16:48

ja mam i mi działa komputer extra :P

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 16:49

@madzia43210: Mam na myśli nowsze modele. Działają dobrze, ale po przekroczeniu pewnego progu, zaczynają się koszmarnie grzać.

Avatar madzia43210

11 grudnia 2014, 17:14

aa..

Avatar Agent00Kurczak

13 grudnia 2014, 20:38

też masz problem. Zainwestuj w chłodzenie ciekłym azotem.

Avatar szakal1

13 grudnia 2014, 20:41

To weź porównaj zapotrzebowanie na moc Palita 970 z Radeonem AMD R9 290X...

Avatar VanQuisch

13 grudnia 2014, 23:02

@Agent00Kurczak: A ile mniej więcej taki wichajster kosztuje? Bo chciałem kiedyś założyć, ale pozostałem przy standardzie.

Avatar Agent00Kurczak

13 grudnia 2014, 23:32

@VanQuisch: wybij to sobie z głowy. To drogie, nieopłacalne i niebezpieczne. Azotem możesz uszkodzić resztę podzespołów. Nie ma gotowców, to samoróbka. Części ciężko znaleźć i są drogie.

Avatar baretos

14 grudnia 2014, 08:50

hmm a tak z ciekawości jaka może byc maksymalna ( jeszcze bezpieczna ) temp dla nowszej karty ?

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2014, 10:21

@Agent00Kurczak: Skąd kurczak tyle wie o komputerach?

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2014, 11:31

ja tam nie wiem bo urzywam amd i bf mi nawet na low nie chodzi

Avatar Agent00Kurczak

14 grudnia 2014, 12:47

*Kurczak, z doświadczenia i zainteresowania.

Avatar Makljer123

14 grudnia 2014, 10:14

Chłodzenie komputera level posrało?

Avatar KatanW10

13 grudnia 2014, 20:52

Dobrze że idzie zima to będę mógł zakopać w śniegu komputer i się nie będzie grzało

Avatar szymon115

13 grudnia 2014, 20:11

grałbym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gracz360
Dodane przez: gracz360

Przypałowo

Fergus

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka