Rosyjska pani naukowiec - Natalia Avseenko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Brawo za czujność!
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2016, 10:43
Wieloryby nie mogą się doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 grudnia 2014, 20:46
to je Rosja tego nie zrozumiesz
Odpisz
14 grudnia 2014, 15:55
"naukowiec"- kiedyś ten status do czegoś zobowiązywał...
Odpisz
14 grudnia 2014, 15:22
przygotujcie się na walenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:06
Kiepskie zdjęcie.
Zasłania to co najlepsze na zdjęciach kobiet.
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:14
@dustin2001: Dlaczego? Przecież widać twarz.
Odpisz
13 grudnia 2014, 21:45
@dustin2001: kocha się sercem a nie oczami pamiętaj o tym ;*
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:20
@Lacoste: Gówno prawda. Mięsień sercowy powoduje przepływ krwi w naszym organizmie.
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:46
@Lacoste: gdzie jest pieseł który strzela z niewidzialnego pistoletu?
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:29
ha ha a to ci dopiero!
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:29
tutaj ;_;
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:36
zaaresztowany na czas świąt za posiadanie niniewidzialnego pistoletu
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:57
@Lacoste: Chodziło o zdjęcie. Na żywo to ty masz rację, ale nie na zdjęciu.
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:04
Crazy chick!
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 11:32
w jakim celu
Odpisz
14 grudnia 2014, 11:08
Rosja...
Odpisz
14 grudnia 2014, 08:33
brakuje mi tu pewnego znaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:30
Wielorybki wiedzą co dobre!
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:38
To nie może się dobrze skończyć...
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:13
I nagle wszyscy chcą być wielorybami ;-;
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:58
Chcę zostać prawdziwym chłopcem ;-;
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:16
@Rander: Marzenie Pinokia ... który był z drewna ... z którego można było zrobić papier ... a ty jesteś książką ...
Odpisz
13 grudnia 2014, 21:15
popływać? w celach prokreacyjnych ;)
wieloryboludzie nadchodzą!!!
Odpisz
13 grudnia 2014, 21:02
Wieloryby szczęściarze
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:46
Zazdroszczę tym wielorybom...
Odpisz
13 grudnia 2014, 20:56
Ja też.
Odpisz