Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xeviu

2 kwietnia 2023, 21:45

Podatki dalej są i dach nad głową nie darmowy

Avatar drzewko_kokosowe1

16 kwietnia 2019, 20:40

ok ide skoczyć z dachu....
*wchodzi na dach i skacze*

Avatar lolpandapl

20 czerwca 2019, 09:35

@drzewko_kokosowe1: jak tam w trumnie? fajnie czy tak 2/10?

Avatar bezlada

11 grudnia 2014, 21:44

Umrzyj już dziś. Zadzwoń teraz pod nr 563452652 a dostaniesz ołowianą kule gratis.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Vansonic

5 stycznia 2015, 19:20

@bezlada: to gdzie i kiedy aaaaa iiiii jak mnie zabijesz ?

Avatar bezlada

5 stycznia 2015, 19:31

@Vansonic: Tajemnica zawodowa.

Avatar Vansonic

5 stycznia 2015, 19:19

pisze się na to

Avatar saskacz

11 grudnia 2014, 20:49

Nie moge grać w gry, tak napewno sobie umrę ;-;

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2014, 16:43

@saskacz: to se wyobraź kompa z 700 GB ramu :P

Avatar saskacz

16 grudnia 2014, 13:28

Z tego co wiem są i takie z 1 TB istnieją na świecie.

Avatar damianno2000

11 grudnia 2014, 20:53

Zycie jest niebezpieczne 100% ludzi którzy żyją umiera.
Po co żyć???

Avatar Darwineek

12 grudnia 2014, 17:31

@damianno2000: 100% ludzi pijących wode umiera :OOO
100% ludzi oddychających tlenem umiera :OOO
na co ja żyję ;_;

Avatar Darwineek

12 grudnia 2014, 17:30

ile razy widziałem to na fb ;_; jprdl szkoda gadać, że dopiero teraz dodali xd

Avatar kamykPL

12 grudnia 2014, 14:54

ide sie pociąć

Avatar Dexterek

12 grudnia 2014, 09:43

Kuszące, ale jedna mała wada, BRAK ŚWIADOMOŚCI ISTNIENIA !

Avatar zazek

12 grudnia 2014, 09:31

Truposz z filmu powrót żywych trupów z 1985.

Avatar kajtekk

12 grudnia 2014, 07:23

Tak ale nie możesz odczuwać uczuć. Ale jest dodatkowy + o którym zapomniał: "+ Wszystko co sobie wyobrazisz będzie realne".

Avatar CEzikMaj

11 grudnia 2014, 23:31

Ale musisz to robić w drugim wcieleniu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 grudnia 2014, 20:44

A co jeśli po śmierci zachowujemy świadomość, i czujemy wszystko, co się dzieje z naszym ciałem?

Avatar olka12544

11 grudnia 2014, 22:47

Nie strasz ;-;

Avatar mrklorens

11 grudnia 2014, 21:31

okej *strzela sobie w głowę*
*regeneruje się i wraca do życia* kurcze

Avatar wolwerine

11 grudnia 2014, 21:10

jedna(w sumie dwie) wielkie waday: nie ma internetów ani seksu

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 21:17

@wolwerine: Sesky są - Nekrofil

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Meble_z_Ikei
Dodane przez: Meble_z_Ikei

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie znoszę kleszczy

Powodzenia

Niegrzeczny Oskarek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka