Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie znoszę kleszczy
Powodzenia
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2023, 21:45
Podatki dalej są i dach nad głową nie darmowy
Odpisz
16 kwietnia 2019, 20:40
ok ide skoczyć z dachu....
*wchodzi na dach i skacze*
Odpisz
20 czerwca 2019, 09:35
@drzewko_kokosowe1: jak tam w trumnie? fajnie czy tak 2/10?
Odpisz
11 grudnia 2014, 21:44
Umrzyj już dziś. Zadzwoń teraz pod nr 563452652 a dostaniesz ołowianą kule gratis.
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2014, 23:08
@bezlada: Dzięki za numer! Zadzwonię!
Odpisz
16 grudnia 2014, 14:13
*pip p dobryip pip pip pip pip* *drrrr...* Dzień dobry. Zamawiał pan śmierć?
Odpisz
16 grudnia 2014, 14:25
Tak. 2 kilo poproszę.
Odpisz
23 grudnia 2014, 08:35
@bezlada: To prawdziwy numer telefonu ? XD
Odpisz
23 grudnia 2014, 10:31
@adampolska: nie udezylem pięścią w klawiaturę i wyskoczyło takie cos
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:20
@bezlada: to gdzie i kiedy aaaaa iiiii jak mnie zabijesz ?
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:31
@Vansonic: Tajemnica zawodowa.
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:19
pisze się na to
Odpisz
11 grudnia 2014, 20:49
Nie moge grać w gry, tak napewno sobie umrę ;-;
Odpisz
15 grudnia 2014, 16:43
@saskacz: to se wyobraź kompa z 700 GB ramu :P
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:28
Z tego co wiem są i takie z 1 TB istnieją na świecie.
Odpisz
11 grudnia 2014, 20:53
Zycie jest niebezpieczne 100% ludzi którzy żyją umiera.
Po co żyć???
Odpisz
12 grudnia 2014, 17:31
@damianno2000: 100% ludzi pijących wode umiera :OOO
100% ludzi oddychających tlenem umiera :OOO
na co ja żyję ;_;
Odpisz
12 grudnia 2014, 17:30
ile razy widziałem to na fb ;_; jprdl szkoda gadać, że dopiero teraz dodali xd
Odpisz
12 grudnia 2014, 14:54
ide sie pociąć
Odpisz
12 grudnia 2014, 09:43
Kuszące, ale jedna mała wada, BRAK ŚWIADOMOŚCI ISTNIENIA !
Odpisz
12 grudnia 2014, 09:31
Truposz z filmu powrót żywych trupów z 1985.
Odpisz
12 grudnia 2014, 07:23
Tak ale nie możesz odczuwać uczuć. Ale jest dodatkowy + o którym zapomniał: "+ Wszystko co sobie wyobrazisz będzie realne".
Odpisz
11 grudnia 2014, 23:31
Ale musisz to robić w drugim wcieleniu
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2014, 20:44
A co jeśli po śmierci zachowujemy świadomość, i czujemy wszystko, co się dzieje z naszym ciałem?
Odpisz
11 grudnia 2014, 22:47
Nie strasz ;-;
Odpisz
11 grudnia 2014, 21:31
okej *strzela sobie w głowę*
*regeneruje się i wraca do życia* kurcze
Odpisz
11 grudnia 2014, 21:10
jedna(w sumie dwie) wielkie waday: nie ma internetów ani seksu
Odpisz
11 grudnia 2014, 21:17
@wolwerine: Sesky są - Nekrofil
Odpisz