Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JuliuszCezar12_

3 listopada 2021, 14:08

Żydzi fajni zostaw ich, mamy rząd na który więcej wywalamy

Avatar flipereq

23 stycznia 2019, 21:41

THEY DID SURGERY ON A GRAPE!!

Avatar Wikta5

11 grudnia 2014, 20:21

Polska to nie kraj, Polska to stan umysłu o___o

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Wikta5

12 grudnia 2014, 22:52

@saskacz: To niezapomniane uczucie. Po prostu nie da się tego opisać w słowach ;D

Avatar saskacz

13 grudnia 2014, 10:22

@Wikta5: To opisz to w gestach ciała, ew. zatańcz.

Avatar Prefix

Edytowano - 12 grudnia 2014, 20:19

Za Muzeum Żydów nie głosowałem, ale za kupnem Vinci też nie - sprawdzaliście koszt? ;) W Stanach tego nakupowali, bo ich prawo zobowiązuje, a teraz stoją i się brudzą, bo użytkowanie jest drogie, a szkolenie operatora jeszcze droższe :P Nie bez powodu ich nie mamy.

Avatar Mnich1

12 grudnia 2014, 18:34

Żydzi mają cały świat a zwłaszcza nas w dupie po samą głowę ale my i tak liżemy im stopy. Kiedy w końcu ludzie zrozumieją że żydów trzeba zostawić w spokoju co najwyżej i niech sami siebie sponsorują i ani grosza im nie powinni dawać. Już i tak dostali własny kraj z dupy BO TAK.

Avatar siemek22

11 grudnia 2014, 21:39

Powinnysmy odciąć dotacje dla kościoła, a najlepiej wypie**olic tych złodziei i skonfiskowac im mercy wraz z sejmem. A co do muzeum - kto nie zna historii jest zmuszony na jej powtarzanie, chociaż troche za dużo te 330 mln...

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 21:45

@siemek22: Tylko Polacy to nie są ku*wa żydzi.. i nie obawiaj się.. .Polacy o wojnie nie zapomną...

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 22:05

@siemek22: Nie daj się zmanipulować... Urząd Warszawy dał "tylko" 90 milionów, tak samo jak MKiDN. Resztę dołożyło Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny i prywatni inwestorzy, więc polski budżet aż tak bardzo nie ucierpiał.

Avatar siemek22

Edytowano - 12 grudnia 2014, 17:01

No, właśnie, dobrze to ująłeś - ,,tylko''... Lepiej jest o tym uczyć w szkołach, a te 90mln przeznaczyć na cele poprawiające życie ludzi...Podobno sytuacja jest z pomnikami, przykład - koszt otynkowania przeciętnej kamienicy to 200 tys., ale oni wolą stawiać pomniki JPII za pół miliona :> (Przemyśl)

Avatar Stillgrave

12 grudnia 2014, 15:39

taaa... pomimo tego chociażby nasza POLSKA kardiochirurgia stoi na 3miejscu w rankingu Europejskim :^ ale co tam... lepiej głupio pi***olić i narzekać :x

Avatar olka12544

Edytowano - 9 grudnia 2014, 22:50

Byłam w tym muzeum jak dla mnie to mało ciekawe...

Ale kupiłam fajny magnez w sklepie z pamiątkami XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar olka12544

11 grudnia 2014, 22:44

@bylejakbylegdzie: Taaak. Dokładnie o pierwiastek mi chodziło...
A tak serio to sorry że źle napisałam :]

Avatar wilsonXcuddyXhouse

12 grudnia 2014, 15:36

@olka12544: nie sądzę żebyś dla jaj (i to w muzeum żydów Polskich) kupiła pierwiastek

Avatar Space

11 grudnia 2014, 21:06

Co ma jedno do drugiego?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Space

11 grudnia 2014, 22:30

@Aracz: Wpadłem na genialny pomysł. Powyburzajmy kina, teatry, muzea, kościoły i w miejsce tego wybudujmy hospicja, szpitale, szkoły i fabryki. Wspaniałe, czyż nie? Wtedy w tej naszej Polsce się będzie dopiero świetnie żyło!

Avatar Aracz

12 grudnia 2014, 14:41

@Space: na prawdę nie rozumiesz o co chodzi, czy tylko udajesz?

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 22:48

Jeszcze mamy tunel dla nietoperzy, strone internetowa dla bezdomnych, supernowoczesny pociag (tylko bez torow) i mercedesy. A nie, prezydent ma.

Avatar ZawiszaMikolow

11 grudnia 2014, 20:10

To jaki ktoś ma samochód, to tylko i wyłącznie jego interes.

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 20:18

@ZawiszaMikolow: Ale limuzyna za nasze podatki to chyba nasz interes.

Avatar KatanW10

12 grudnia 2014, 00:08

I może niedługo noclegownie dla homosiów

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2014, 08:48

I po co nam więcej, skoro jedyny Da Vinci stoi nieużywany i się kurzy, bo zabiegi nie są rekomendowane?

Avatar Space

11 grudnia 2014, 21:08

chyba chciałeś napisać "refundowane".

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 21:31

@Space: A może chodziło mi o rekomendowanie przez lekarzy? ;c;
Nie no, dobra, masz rację- mój błąd.

Avatar Ares011

9 grudnia 2014, 22:06

I jeszcze płacimy im odszkodowanie za holokaust...

Avatar ZawiszaMikolow

11 grudnia 2014, 20:13

@Ares011: Od kiedy?

Avatar Jarkq

11 grudnia 2014, 20:13

@Ares011: Był Żyd który powiedział, że podczas wojny nie spotkał żadnego dobrego, pożądnego polaka. Ciekawe czy spotkał dobrego niemca

Avatar Ares011

11 grudnia 2014, 20:35

@ZawiszaMikolow: od dawna

Avatar Ares011

11 grudnia 2014, 20:40

@Jarkq: Opowiem ci pewną historię:
W obozie koncentracyjnym niemiec dał polakowi pistolet i powiedział, że jak zabije żyda, będzie wolny. Polak odmówi. Niemiec dał pistolet żydowi, i powiedział to samo. Ten bez wachania wycelował, i pociągną za spust. Rozległ się głuchy odgłos. Pistolet nie był nabity. Niemiec powiedział do polaka: "A wy za nich życie narażacie...".

Avatar DawidThePlayer

11 grudnia 2014, 20:14

Ta, muzeum fajne. Miałem streama ze zwiedzania przed oficjalnym otwarciem na Polskim w szkole.

Avatar
RhobarIII

11 grudnia 2014, 20:16

@DawidThePlayer: Ja też

Avatar ZawiszaMikolow

Edytowano - 11 grudnia 2014, 20:12

Ordynarnie polityczny obrazek, chociaż na taki nie wygląda. Proponuję najpierw sprawdzić, czym jest "Żyd polski" i czym jest to muzeum.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Czeqolada
Dodane przez: Czeqolada

Deal życia

Niezniszczalne

Powodzenia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka