Ludzie potrafią być w porządku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Przyszłość jest piękna
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2014, 08:32
A mi się to nie podoba. To jest prywatna sprawa i tej wdowie mogło się to nie podobać. Ponadto przypomina wyciskający łzy chwyt marketingowy.
Odpisz
14 grudnia 2014, 13:35
@Nieznany_w_internecie: jednak miło z ich strony, że postanowili zrobić coś takiego. Ciekawe, czy Tobie by się w ogóle chciało. Poza tym, może ta kobieta sie wruszyla i wcale jej to nie uraziło..... ale przecież wszyscy wiedzą lepiej, co ona czuje.....
Odpisz
14 grudnia 2014, 13:46
Bez wycieczek osobistych proszę. Poza tym to tylko przypuszczenie. Nigdzie nie napisałem że jestem pewny.
Odpisz
30 listopada 2015, 22:05
@Nieznany_w_internecie: Jak ktoś czci pamięć po jej zmarłym mężu i synkowi i jej się to nie podoba to musi być z niej niezła suka.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 10:24
Piękny gest ......
Odpisz
14 grudnia 2014, 13:51
EfCe i tak najlebża hói im f dóópy@!!11!!!
Tak, żart...
Odpisz
15 grudnia 2014, 01:38
Baka!
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:19
Co to za muminek ;_;
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2014, 02:25
To jest Excallibur. (Prawdopodobnie) najpotężniejszy miecz na świecie. Zezwala między innymi na latanie, a jego moc umożliwia jednemu wojownikowi pokonanie całego oddziału tak jak to zrobił król Artur.
Niestety miecz, który przyjmuję formę przedstawionego na obrazku "muminka" i ma on równy 1000 wymogów, które należy spełnić, aby móc posiąść jego moc. Nikomu poza sławetnym królem Arturem nie udało się spełnić wszystkich, gdyż były one po prostu zbyt irytujące : )
Nie będę spoiolował, ale występuje on w anime Soul Eater jako jedna z najzabawniejszych postaci ^^
Często też nazywa wszystkich debilami/idiotami (z jap. Baka)
Odpisz
16 grudnia 2014, 15:24
Czyli nazwałeś mnie/nazwałaś debilem. Z jakiejż przyczyny?
Odpisz
16 grudnia 2014, 18:12
Nie zrozumiałem Twojego żartu i bardzo nie przypadł mi do gustu sposób w jaki napisałeś swój komentarz. Mam nadzieję, że nie uraziłem Cię zbyt mocno? Nie chciałbym tego, jedynie w troche zabawniejszy sposób zaprezentować, że nie lubię takich rzeczy : )
Możesz olać moją opinię, nie jest ona zbyt głęboka, odwołam się jednak do słówka: "nazwałaś"....
Musze sprostować NIE jestem płci żeńskiej ^^
Mój avatar Maki z SE i imię Shirakawa przywodzi na myśl kobietę, lecz to nieporozumienie ;P daję łapkę w górę i proszę o zrozumienie : )
Odpisz
16 grudnia 2014, 19:25
Spoko, spoko, gorzej mnie nazywano
Odpisz
14 grudnia 2014, 13:16
Nie wiem jak innych, ale mnie to ruszyło.
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:49
wchodzę na jeja żeby się pośmiać a nie żeby przypominać sobię że ludzie umierają. nienawidzę takich obrazków
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 10:32
Przyszedłem tu się smiać, 1/5.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 12:00
@siemek22: Popieram , obrazek ma mnie rozśmieszyć w głównym menu jest nawet o tym napisane .
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:12
@Bilolus1: A robią się besty z tego serwisu, widać po obrazkach jak i użytkownikach (oczywiście nie wszyscy).
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:47
@siemek22: Jak ci brakuje uciechy to się chędoż.
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:52
W sensie co miało być celem tego komentarza?
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:03
@siemek22: Porada.
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:45
[*]
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 09:55
miiinuta ciiiiiiszy w stadionie się rozchodziiiiii (no co? są święta)
Odpisz
14 grudnia 2014, 09:20
Wiara w ludzkosc odzyskana. Chyba trzeba wylaczyc internety na dzis.
Odpisz
14 grudnia 2014, 09:19
Odpisz
14 grudnia 2014, 09:12
:'(
Odpisz
14 grudnia 2014, 08:41
Mhh. No niby dobrze, ale czy to w porządku, że tylko jej to zrobili? Na świecie codziennie giną osoby, ale nikt nie zrobi dla nich czegoś "wielkiego".
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 08:54
@DeadExtreme: Cokolwiek by ktoś nie zrobił, to zawsze źle :/
Odpisz
14 grudnia 2014, 08:26
Wiara w ludzkość odzyskana!
Odpisz
14 grudnia 2014, 08:10
Respect!
Odpisz
14 grudnia 2014, 06:24
AS Roma - wielki klub, na serio szacun, mało którzy piłkarze potrafili by się tak zachować
Odpisz