Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

4 października 2021, 20:04

Wszystkich siedmiu?

Avatar
Pistacja15

15 sierpnia 2020, 04:07

Jest za mną, prawda?

Avatar Filipsss

9 grudnia 2017, 22:39

Ja tam widzę nawet dwóch tylko tacy bardzo duzi i trochę przezroczyści xd no i jeszcze ten karabin na trawie

Avatar StachuIJones

20 stycznia 2017, 21:08

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2016, 16:23

Tam jest murzyn!

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 12:14

Znalazłam gnoja

Avatar Adulin

8 maja 2015, 19:53

On jes...*headshoot*

Avatar Mozgowiec

10 grudnia 2014, 17:44

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar StefanZiomek

16 grudnia 2014, 17:25

@Maks2603: oj tam oj tam

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2015, 11:18

@Mozgowiec: ...

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2014, 20:08

Tutaj jest!

Avatar adampolska

1 stycznia 2015, 10:37

Misz pańta

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2015, 11:17

.

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2014, 18:58

jest tu dwóch snajperów! jeden po lewej drugi w drzewach

Avatar tofi2003

16 grudnia 2014, 18:52

a no rzeczywiscie dopiero teraz tego 2 zauważyłem ale widze tez trzeciego a raczej jego snajperke po prawej stronie jeśli ktoś zauważył to niech odpisze

Avatar fil341

15 grudnia 2014, 15:08

e tam zobaczę go na killcamie

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2014, 12:02

snajper nie widzę ale jest slenderman

Avatar bananzkosmosu

13 grudnia 2014, 18:36

a no dopiero go zauważyłem

Avatar zatoka

13 grudnia 2014, 17:22

Wyszedł! Wyszedł na banana!

Avatar PolandbaII

13 grudnia 2014, 13:25

Chyba go znala- *strzał*

Avatar ololol

12 grudnia 2014, 19:40

widzę trzech naprawdę!!!

Avatar wilsonXcuddyXhouse

12 grudnia 2014, 20:14

@ololol: no dziwne bo ja też

Avatar ololol

12 grudnia 2014, 21:03

@wilsonXcuddyXhouse: fajnie,zostaniemy przyjaciółmi?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

12 grudnia 2014, 22:54

@ololol: taak :D

Avatar ololol

13 grudnia 2014, 13:00

@wilsonXcuddyXhouse: lupi!!! wbijaj na www.jeja.pl/user,ololol

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To się nie może nie udać

Młodzi gniewni

Frustrujące

Północne Węgry

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka