Gdy lekcje są naprawdę nudne...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2024, 19:26
Chyba jeszcze nikt tego nie odkopał a zatem zaznaczam
Odpisz
11 lipca 2016, 15:08
To mój zeszyt z trzeciej klasy ^^!
Odpisz
14 kwietnia 2015, 16:06
Czy ja tu widzę mój zeszyt?
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 19:29
Ja też rysuje na lekcji (fizyce i geografi, zapomniałam o niemieckim)
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:53
Ja to gram w CA albo w LOL'a
Odpisz
12 grudnia 2014, 16:38
@hvkjxbyh: Spadaj do gier dzieciaku! Jak masz zamiar komentować obrazek to komentuj a nie piszesz że grasz w jakie głupie gry!
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2014, 17:07
@handlash: ŹDZIESŁAWIE na jakiej podstawie stwierdzasz że jestem dzieckiem. I czemu zabraniasz mi komentować obrazków w sposób jaki mnie zadowala?
@edit
Właśnie zauważyłem twoją datę urodzenia 2005 r. Jesteś o jakieś 15 lat za młody żeby nazywać mnie dzieckiem
Odpisz
13 grudnia 2014, 09:27
@hvkjxbyh: fajny komentarz , nie na temat .
Odpisz
13 grudnia 2014, 09:50
@CichySzybkiZabojca: A dziękuję, dziękuję
Odpisz
11 grudnia 2014, 18:32
napracowała się dziewczyna :)
Odpisz
12 grudnia 2014, 11:25
@CichySzybkiZabojca: to jest podpisane "Thomas"
Odpisz
12 grudnia 2014, 13:51
@kawtkawt: Hah, gaaaaay! (ten Thomas)
Odpisz
12 grudnia 2014, 14:49
a co jeśli o dziewczyna o imieniu Thomas?
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:23
@Cyan_Blue: Hah, gendeeeeeer!
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:30
@kawtkawt: Przecież może mieć tak na nazwisko.
Odpisz
13 grudnia 2014, 08:57
@kawtkawt: >.< pomyłka xd
Odpisz
12 grudnia 2014, 22:14
Na czarnym tle byłoby jeszcze piękniejsze, ale strasznie dużo z tym roboty :/
Odpisz
12 grudnia 2014, 17:59
Pięknee
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:45
slabe
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:44
miałem taki sam zeszyt :P
Odpisz
12 grudnia 2014, 11:50
To jest pięęęęęęęęęękneeeeee!!! :D
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:21
Faza :I
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:54
o kur.. o ku*wa, moja koleżanka ma taki zeszyt D:
Odpisz
11 grudnia 2014, 08:17
Cudowne... I tyle straconych godzin lekcji, ale NIEE no bo w końcu masz piękny zeszyt... ): I
Odpisz
11 grudnia 2014, 01:46
wow
Odpisz