memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 lutego 2015, 10:04
Opowieści na dobranoc?
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:56
ech po prostu miałem tęczową sraczkę po skitelsach.
13 grudnia 2014, 23:30
Skitelsy z pupy zyrafy *-*
Edytowano - 13 grudnia 2014, 18:57
Od razu mi się skojarzyło z Discordem :P
13 grudnia 2014, 13:19
jeszcze niech spadnie na glebe wody gruntowe będą słodkie,a na drzewach wyrosną cukierki.
13 grudnia 2014, 13:16
skittels. oswój tęcze, spróbuj tęczy.
13 grudnia 2014, 12:51
dobra chmurka
12 grudnia 2014, 21:21
skittels?
13 grudnia 2014, 11:05
@szymon115: skubnij tęczy.
13 grudnia 2014, 11:56
@szymon115: Oswój tęczę, spróbuj tęczy!
12 grudnia 2014, 21:03
Zamiast kwaśnego , zacznie spadać słodki deszcz ;-;
12 grudnia 2014, 23:16
I zasłodzi glebę że tam nic nie będzie tylko cukrzyca... ;-;
13 grudnia 2014, 11:47
Taa , rośliny zaczną pobierać cukrzycę z gleby i zamiast owoców, będą rodzić cukierki ;-;
13 grudnia 2014, 09:40
Jedz póki dobre!
13 grudnia 2014, 09:21
marnotractwo
13 grudnia 2014, 07:23
chmura staruszki się zbuntowała
13 grudnia 2014, 07:08
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe.
13 grudnia 2014, 00:44
słodki deszcz
12 grudnia 2014, 21:23
Aż mi się przypomniał fragment "Opowieści na dobranoc" z deszczem gum do żucia.
12 grudnia 2014, 22:44
@lukas1234: mi też ;)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 lutego 2015, 10:04
Opowieści na dobranoc?
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:56
ech po prostu miałem tęczową sraczkę po skitelsach.
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:30
Skitelsy z pupy zyrafy *-*
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2014, 18:57
Od razu mi się skojarzyło z Discordem :P
Odpisz
13 grudnia 2014, 13:19
jeszcze niech spadnie na glebe wody gruntowe będą słodkie,a na drzewach wyrosną cukierki.
Odpisz
13 grudnia 2014, 13:16
skittels. oswój tęcze, spróbuj tęczy.
Odpisz
13 grudnia 2014, 12:51
dobra chmurka
Odpisz
12 grudnia 2014, 21:21
skittels?
Odpisz
13 grudnia 2014, 11:05
@szymon115: skubnij tęczy.
Odpisz
13 grudnia 2014, 11:56
@szymon115: Oswój tęczę, spróbuj tęczy!
Odpisz
12 grudnia 2014, 21:03
Zamiast kwaśnego , zacznie spadać słodki deszcz ;-;
Odpisz
12 grudnia 2014, 23:16
I zasłodzi glebę że tam nic nie będzie tylko cukrzyca... ;-;
Odpisz
13 grudnia 2014, 11:47
Taa , rośliny zaczną pobierać cukrzycę z gleby i zamiast owoców, będą rodzić cukierki ;-;
Odpisz
13 grudnia 2014, 09:40
Jedz póki dobre!
Odpisz
13 grudnia 2014, 09:21
marnotractwo
Odpisz
13 grudnia 2014, 07:23
chmura staruszki się zbuntowała
Odpisz
13 grudnia 2014, 07:08
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe.
Odpisz
13 grudnia 2014, 00:44
słodki deszcz
Odpisz
12 grudnia 2014, 21:23
Aż mi się przypomniał fragment "Opowieści na dobranoc" z deszczem gum do żucia.
Odpisz
12 grudnia 2014, 22:44
@lukas1234: mi też ;)
Odpisz