Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

27 listopada 2019, 12:51

Albo walczy z tobą w pojedynku na spojrzenia

Avatar darcus

17 grudnia 2014, 00:10

Poproszę dokładny opis ze wszelkimi szczegółami tego, co się dzieje, na potwierdzenie powyższej tezy. W przeciwnym razie nie uwierzę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Ixrej

23 sierpnia 2018, 00:18

@CoolSceleton95: może się doczeka

Avatar Ash_Swordtower

30 października 2019, 07:19

@Ixrej: Wątpię

Avatar JakubSwayerX

3 marca 2016, 20:21

Przynajmniej wiem, że żadna dziewczyna nie chce mnie zabić.

Avatar Kuziemek

7 kwietnia 2015, 20:17

...albo pojedynkuje się z nim na wzrok.

Avatar xKarolxpl

18 grudnia 2014, 17:58

Jestem w stanie patrzeć na kogoś więcej niż 2 min czy to źle?

Avatar Fretkowa

16 grudnia 2014, 23:57

patrzę na czekoladę bo mam na nią ochote

Avatar kaka77

16 grudnia 2014, 23:51

Hah :D ostatnio 8 sekund patrzyłem na kolegę a w myślach: urwę ci tą krzywą łepetynę kubeczkiem do syropów...

Avatar borixon

16 grudnia 2014, 20:30

Czyli jak facet na mnie patrzy, to liczę 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7!!! O matko, homozabójca chce mnie dopaść!!!

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2014, 13:25

Czy tylko mnie śmieszy pisanie "sex" przez "x"? :")

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Ayakone

16 grudnia 2014, 19:37

Mówmy i piszmy po polsku... Ahh... Moi koledzy, rodowici Polacy, a połowa ze Słowiańską urodą, napi**dala co sekunde jakimś słegiem, funnem, fuckiem, fejmem i zamienia normalne słowa na angielskie, jeden z nich na ruskie (mowimy na niego Putin). Natomiast ja, Japonka, gadam normalną polszczyzną, aby sie nie wydurniac... Na początku gimbazy robiłam to z szacunku dla polskiej kultury, ale no kurna, jak Polacy się sami nie nauczą szanowac swojego jezyka...

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2014, 19:49

@Ayakone: Ja sam mówię fuck, bo wydaje mi się mniej wulgarne od polskiego k*rwa, a nie lubię za bardzo przeklinać. PS Od kiedy mieszkasz w Warszawie? Bo mam koleżankę z USA, która pomimo tego, że przyjechała tutaj w wieku 8 lat, to i tak wciąż myli końcówki. Nie masz z tym problemów? :)

Avatar hehineji

16 grudnia 2014, 19:37

3. albo masz małe cycki :)

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2014, 17:02

To ja poproszę tą pierwszą opcję, dawno nie zostałem zhejtowany przez kogoś.

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2014, 19:26

Masz krzywy ryj a twoja matka zasysała w ,,Zaginionych". Nie dziękuj.

Avatar ninjaandrzej777

16 grudnia 2014, 18:43

ale ona nie mruga XD

Avatar Bodex

16 grudnia 2014, 18:25

kolejny raz widzę że ktoś na zdjęci ma identyczną chustę jak ja :D tyle że używałem jej do zasłaniania ust i nosa podczas wyburzania a nie dla szpanu :)

Avatar ninjaandrzej777

Edytowano - 16 grudnia 2014, 18:45

@Bodex: mam podobną jak miałem 7-10 lat to z kolegami się bawiliśmy się w terrorystów i antyterrorystów i ja byłem terrorystom xd

Avatar Polska_z4smazka

16 grudnia 2014, 18:52

@ninjaandrzej777: Terrorysta, poza tym skąd wiesz że w wieku 10 lat (O ile nie zabije Cię prędzej selekcja naturalna, co jest wysoce prawdopodobne) dalej będziesz się bawił? Ja nigdy nie przewiduję przyszłości na więcej jak rok, a ty od razu 2 lata poleciałeś, ohoho...

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2014, 19:25

@Polska_z4smazka: Je**ny hejter... jak nie będziesz trzymać gęby na kłódkę to możliwe że w wyniku ,,selekcji naturalnej" zdechniesz w rynsztoku.

Avatar Polska_z4smazka

17 grudnia 2014, 12:27

To jest internet, mogę dać tu upust temu co mi się przytrafiło w świecie rzeczywistym. Poza tym wolę mówić swoją opinię i zginąć niż siedzieć cicho i przetrwać.

Avatar oskare117

16 grudnia 2014, 17:55

czyli ja musze ciągle zabijać , albo..... :]

Avatar Dark_Dante

14 grudnia 2014, 20:06

Chłopaki z mojej klasy chcą mnie zabić? Mam nadzieję...

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2014, 17:54

@Dark_Dante: Może chcą ciebie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Taktycznie

To musiało być męczące

Lekko nie będzie

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka