Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Młodzi gniewni
Nie zadzieraj z bobrami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2014, 13:06
Nie ogarniam ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2018, 11:34
@Akairchan: Dziewczyna 1 - Asia | Dziewczyna 2 - Monika | Czarnoskóra - Kaśka |
Odpisz
11 września 2018, 16:03
@Mistrz_Kebaba: Dziękuję za szybką pomoc
Odpisz
18 lutego 2016, 19:14
Też tak mam. :)
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:06
Zwykły psychologiczny nawyk obgadywania swoich znajomych przy innych znajomych.Osoba,która ma swojego tak zwanego towarzysza w mieszaniu kogoś z błotem czuję się w pewien sposób lepiej,ponieważ podświadomie porównuje się w czasie rozmowy z osobą negowaną.Stąd to przyzwyczajenie o konwersacjach na temat innych ludzi.
To zachowanie występuje u ludzi sfrustrowanych,niedowartościowanych,złośliwych i jeszcze wielu innych.Tak więc uogólnianie takiego zachowania do tylko jednej płci jest po prostu bez sensowne.
3/5
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:14
Bardzo mądre słowa : )
Odpisz
22 grudnia 2014, 13:38
Co jest ze mną nie tak? Nie ogarnęłam...
Odpisz
22 grudnia 2014, 13:31
-_-
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:57
-_-
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:31
...
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:27
Kobiety. Tego nie ogarniesz
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:06
Haha, skąd ja to znam ;-;.
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:21
@Juli826: Z życia?
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 12:15
true story To jest ta solidarność jajników ;)
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:08
@borixon: Solidarnosc jajnikow i plemnikow jest taka sama, np.: znasz moze Axl'a Rose i Slash'a? Taka piekna przyjazn, klotnia i BUM. Koniec tak za**bistej wspolpracy. Gdyby schowali ego do kieszeni, odniesliby jeszcze wiekszy sukces razem, niz zrobili to osobno. c:
PS.
Nie chcialam w zaden sposob obrazic fanow GN'R.
Odpisz
15 grudnia 2014, 02:37
A gdzie te wszystkie "KOCHAM CIE <3" "MOJA NAJLEPSZA PSIAPSIÓŁKO :*** <3< 3" ?
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:09
@saskacz: To nie fejsbuk
Odpisz