Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Hobby dla faceta
Niegrzeczny Oskarek
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 grudnia 2014, 15:12
Znam fajny wierszyk o teletubisiach tylko po Holendersku lala kan niet wachten om dipsy te verkrachten
Odpisz
12 października 2021, 11:02
@niebezpieczna10: leef jij nog?
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:17
po to dziewczynka -.-
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:19
@Cyan_Blue: Zmieniła płeć...
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:39
a... no chyba że tak....
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:57
@Cyan_Blue: Po to dziewczynka?! I całe dzieciństwo w pi**u... ;-;
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2014, 22:13
@Cyan_Blue: Przecież Teletubisie nie mają płci... To jest rodzaj nijaki..
Odpisz
16 grudnia 2014, 14:37
@DeadExtreme: to jak wyjaśnisz głosy męskie i kobiece u teletubisów??
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:04
@Cyan_Blue: selekcja naturalna przy pomocy szatańskiego odkurzacza - albo urwie jaja albo nie.
Odpisz
28 grudnia 2014, 20:28
@Agent00Kurczak: Lol
Odpisz
28 grudnia 2014, 20:26
a
Odpisz
20 grudnia 2014, 22:13
było
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:06
ale lala i po są kobietami...
Odpisz
18 grudnia 2014, 22:01
@bylejakbylegdzie: lala i eduardo* jak coś
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:07
@Sir_Snoge: ha ha dobre :D
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2014, 15:11
Przez cbTurkiss_Bloom ciągle to śpiewa. ..
Odpisz
19 grudnia 2014, 13:54
(*<*) He hue he hue he hue.
Odpisz
19 grudnia 2014, 11:17
Ja tak patrzę na Tinky Winky i cały czas mam w głowie ten głos:
"TRINKI ŁINKI!!!"
Odpisz
19 grudnia 2014, 10:23
tinky winky to chłopak? Taaaa jasnee zaraz zabierdoli ci tą czerwoną pedalską torebką ubrany w eóżową spódnice.
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:26
Homo-tubisie już w kinach.Typ:horror
Odpisz
19 grudnia 2014, 06:00
@adampolska: Slendy Tubbies
Odpisz
18 grudnia 2014, 22:24
Po to dziewczyna. Sprawdźcie.
Odpisz
18 grudnia 2014, 23:51
Jest to prawdą.
Odpisz
18 grudnia 2014, 22:51
było
Odpisz
18 grudnia 2014, 22:21
Eduardo Erliko!
Odpisz
18 grudnia 2014, 22:11
po z niemieckiego = dupa ;)
Odpisz
18 grudnia 2014, 22:00
,PO, w jezyku niemieckim oznacza : tyłek , pośladki :p
Odpisz