Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shoot_

21 grudnia 2014, 16:42

Ubierz sie w te wszystkie warstwy i nie spoznij sie do szkoly. c:
A w lato sa wakacje, lody, cien, baseny/jeziora/morza, klimatyzacja, a w Polsce lata nie sa najgorsze. C:

Avatar MaxiorPL

24 grudnia 2014, 20:34

@Shoot_: Kto normalny (podkeślam normalny) w lato jeździ na basen ?

Avatar Shoot_

26 grudnia 2014, 01:04

@MaxiorPL: Czlowiek, ktory pracuje w miescie bez mozliwosci dluzszego wyjazdu.

Avatar moonbeam

20 grudnia 2014, 19:07

O co chodzi z tymi "warstwami"?

Avatar figaro19

20 grudnia 2014, 19:08

@moonbeam: Ubrania.

Avatar Angelka235

20 grudnia 2014, 19:09

@moonbeam: chodzi o warswy ubrań w które się ubierzesz

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 19:37

@moonbeam: Cebula ma warstwy, ogry mają warstwy...

Avatar moonbeam

20 grudnia 2014, 19:38

@moonbeam: Już ktoś musiał dać strzałkę w dół za to, że się zapytałem.

Avatar Rysiek2

20 grudnia 2014, 19:46

Avatar Rysiek2

20 grudnia 2014, 19:49

@moonbeam: Jak ktoś jeszcze raz da ci strzałkę w dół to moja babcia pie**olnie mu łokciem.

Avatar lukasz5511

20 grudnia 2014, 19:58

@Rysiek2: ja dam.

Avatar lukasz5511

20 grudnia 2014, 19:59

@moonbeam: sorry ze daje w dol ale chce zobaczyc jak babcia Ryska przywala mi lokciem

Avatar Rysiek2

20 grudnia 2014, 20:01

Avatar lukasz5511

20 grudnia 2014, 20:09

@Rysiek2: haha nie jestem rudy. Przegrales.

Avatar moonbeam

20 grudnia 2014, 20:14

@lukasz5511: To będziesz.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 grudnia 2014, 20:30

Prepare to get shreket...

Avatar VanQuisch

20 grudnia 2014, 20:58

... osły nie mają warstw!

Avatar sectus

21 grudnia 2014, 00:45

@moonbeam: po to sa te lapki -,-

Avatar moonbeam

21 grudnia 2014, 10:39

@sectus: To są strzałki!

Avatar sectus

21 grudnia 2014, 10:44

@moonbeam: no to strzalki. zmienia ci to cos?

Avatar Rysiek2

21 grudnia 2014, 11:28

Avatar moonbeam

21 grudnia 2014, 13:00

@sectus: Tak.

Avatar MaxiorPL

24 grudnia 2014, 20:38

@Rysiek2: Za to ty masz ode mnie minusa ... tak dla zwały :D

Avatar Mijak

21 grudnia 2014, 01:15

Że nielegalne to tylko jeden z problemów. W pewnym momencie zdejmowanie kolejnych warstw powoduje szybką, ale i tak bolesną śmierć.

Avatar Macio720

20 grudnia 2014, 22:43

zima ma ten plus, że nie ma komarów

Avatar slenderr

20 grudnia 2014, 21:10

ja od zawsze wolałam zimę ;p

Avatar majki909

20 grudnia 2014, 20:31

Nie zrozumiałem o co chodzi z tymi warstwami bo ostatnio dużo zajmuję się Gimpem Xd(Ale w końcu się skapłem)

Avatar Mirek01

20 grudnia 2014, 19:10

ale jak ściągasz warstwy to tylko przez chwile jest ci zimniej,a potem jest jeszcze gorzej ponieważ słońce ma mniejszy opór padania na twoją skórę .-.

Avatar PanKieubaska

Edytowano - 20 grudnia 2014, 19:27

@Mirek01: Bezmyślne rozbieranie i tak nic nie da. Na wysokie ciepło jedynym rozwiązaniem jest spłukiwanie się co chwilę lodowatą wodą.

Avatar Angelka235

20 grudnia 2014, 19:10

W zimie możesz się ubierać do póki będziesz się mógł ruszać :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie idź!

To się nie może nie udać

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka