Siedziałem sobie na kiblu, gdy nagle...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Zdeklasowani znowu
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2014, 20:30
A mieszka na 3 piętrze!
Pytacie: Jak? Samochodem?!
Odpowiedź jest prosta: KOBIETA...
Odpisz
29 maja 2024, 09:56
@DawidThePlayer: Kobieta gra w GTA i miała do zaliczenia unikatowy trik z dachu innego budynku.
Odpisz
21 grudnia 2014, 19:03
Ja to bym się zesrał ze strachu :P
Odpisz
23 grudnia 2014, 11:32
@NekromantaWooHoo: Dobrze,że przynajmniej do kibla. :)
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2014, 15:18
@szczerbatek12: święta racja :P
Odpisz
23 grudnia 2014, 15:36
@NekromantaWooHoo: Inaczej gdybyś obsrał całą łazienkę...
Odpisz
23 grudnia 2014, 15:38
@szczerbatek12: XD
Odpisz
21 grudnia 2014, 00:35
gòwniana sprawa
Odpisz
20 grudnia 2014, 21:50
Pechowiec Brian
Odpisz
20 grudnia 2014, 21:49
Srałbym ze strachu jak poje**ny :-:
Odpisz
20 grudnia 2014, 21:01
Najlepszy lek na zatwardzenie.
Odpisz
20 grudnia 2014, 20:41
dum dum! DUM!!
Odpisz
20 grudnia 2014, 20:27
Przynajmniej bym sie wysral do konca.
Odpisz
20 grudnia 2014, 20:25
To nawet we własnym kiblu nie można mieć spokoju !
Odpisz
20 grudnia 2014, 20:19
Przynajmniej obyło się bez leków na przeczyszczenie.
Odpisz
20 grudnia 2014, 20:09
przygody administratora jeja,pl
Odpisz
20 grudnia 2014, 19:06
ja to bym się zesrała xD
Odpisz
20 grudnia 2014, 19:17
@ZuZaNa1463: Przynajmniej byłabyś już na miejscu :)
Odpisz
20 grudnia 2014, 19:13
ciśnienie wody tak wepchneło ściane :D
Odpisz
20 grudnia 2014, 19:11
o fuck o.o
Odpisz