Moje najmroczniejsze lęki: Głosy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Cóż za brak szacunku
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2014, 18:25
Jak się słyszy głosy to się idzie do psychiatry :)
Odpisz
21 marca 2015, 22:58
@DarkTicTacPL: albo egzorcysty :-)
Odpisz
6 stycznia 2015, 20:56
Nigdy o tym nie myślałam... ale tak na pewno nie jest jak się słyszy jakieś tam głosy to się idzie do psychiatry i koniec.
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:06
Wspomnienia pana A
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:01
Nigdy o tym nie myślałam...
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 14:46
dzięki adminie teraz ja sie boje
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:44
jakie porombane co z psychiatryka jesteś
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:29
czasami te lęki są dziwne ja bym nigdy nie pomyślał bym o takim lęka jak tu
Odpisz