Tobie też narysowali oczy na szybie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Należy się za piękne oczy
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2014, 08:26
ja komus ch*ja narysowalem
Odpisz
22 października 2016, 12:30
Ten avatar...
Odpisz
22 października 2016, 17:27
@ewelkapl: szybka reakcja
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:31
Nie mam auta ;-;. No i śniegu...
Odpisz
20 grudnia 2014, 13:25
@Juli826: u cienie morze to jest w angli
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 14:08
@Juli826: sorka u ciebie
Odpisz
20 grudnia 2014, 20:24
"Stary, ale faza! Koka pierwsza klasa, odpał w ch*j! Hehehehehehe! Ło ja pie*dole, zygzaczkiem, zygzaczkiem! Hehehe!"
Odpisz
20 grudnia 2014, 13:20
wygląda jak plakat do filmu "Auta" (zakochani)
Odpisz
20 grudnia 2014, 12:25
ale :-: to są oczy? a ja myślałem że...... mózgu stop!
Odpisz
20 grudnia 2014, 08:33
u mnie nie ma śniegu... i nie mam auta
Odpisz
20 grudnia 2014, 08:50
@coloman: jestem w takim razie bogatszy od ciebie bo mam auto xD (co z tego że malucha ktory nie jeździ wazne ze w ogóle
Odpisz
20 grudnia 2014, 10:54
@pafik: maluch dobry a kolekcjonerzy potrafią sporo wydać na kupno jeszcze działającego malucha także można go ulepszyć dając lepsze części i jakieś za**biste dekoracje
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:09
@bylejakbylegdzie: niema maski+ nowy silnik + nowe opony no w sumie po dodaniu jeszcze rzeczy ktorych nie wymienilem to bylo by ok 9 000zl
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:00
ekhm... z tego co wiem to w Polsce chyba śniegu ni widu ni słychu
Odpisz
20 grudnia 2014, 10:26
Ta, Gdy w Polsce śniegu ni ma...
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:57
Hehe... U mnie nie ma śniegu okolice Poznania
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:53
to nie oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 grudnia 2014, 10:59
@thepolishguy: A co?
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:43
zgadnij
Odpisz
20 grudnia 2014, 12:00
@thepolishguy: EEeeee...????
Odpisz
20 grudnia 2014, 12:38
e
Odpisz
20 grudnia 2014, 18:04
@thepolishguy: :))))
Odpisz
22 października 2016, 12:32
@thepolishguy: Twierdzisz, że to cycki?
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:32
Hehe... Nie... Nie mam zimy
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:17
U mnie nie ma z czego zrobić
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:12
Wow, tyle dowiaduję się o swoim ciele... na przykład to że mam szybę...
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:09
Nie ma śniegu... Więc improwizowali i zarysowali zderzak...
Odpisz
20 grudnia 2014, 08:48
Nie narysowali.20 grudzien i ku*wa śniegu nie ma...
Odpisz