Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 08:26

ja komus ch*ja narysowalem

Avatar ewelkapl

22 października 2016, 12:30

Ten avatar...

Avatar
Konto usunięte

22 października 2016, 17:27

@ewelkapl: szybka reakcja

Avatar Juli826

20 grudnia 2014, 11:31

Nie mam auta ;-;. No i śniegu...

Avatar Dawcio05

20 grudnia 2014, 13:25

@Juli826: u cienie morze to jest w angli

Avatar Dawcio05

Edytowano - 30 grudnia 2014, 14:08

@Juli826: sorka u ciebie

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 20:24

"Stary, ale faza! Koka pierwsza klasa, odpał w ch*j! Hehehehehehe! Ło ja pie*dole, zygzaczkiem, zygzaczkiem! Hehehe!"

Avatar borixon

20 grudnia 2014, 13:20

wygląda jak plakat do filmu "Auta" (zakochani)

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 12:25

ale :-: to są oczy? a ja myślałem że...... mózgu stop!

Avatar coloman

20 grudnia 2014, 08:33

u mnie nie ma śniegu... i nie mam auta

Avatar pafik

20 grudnia 2014, 08:50

@coloman: jestem w takim razie bogatszy od ciebie bo mam auto xD (co z tego że malucha ktory nie jeździ wazne ze w ogóle

Avatar bylejakbylegdzie

20 grudnia 2014, 10:54

@pafik: maluch dobry a kolekcjonerzy potrafią sporo wydać na kupno jeszcze działającego malucha także można go ulepszyć dając lepsze części i jakieś za**biste dekoracje

Avatar pafik

20 grudnia 2014, 11:09

@bylejakbylegdzie: niema maski+ nowy silnik + nowe opony no w sumie po dodaniu jeszcze rzeczy ktorych nie wymienilem to bylo by ok 9 000zl

Avatar ziomek2009

20 grudnia 2014, 11:00

ekhm... z tego co wiem to w Polsce chyba śniegu ni widu ni słychu

Avatar krolok1875

20 grudnia 2014, 10:26

Ta, Gdy w Polsce śniegu ni ma...

Avatar TariXPL

20 grudnia 2014, 09:57

Hehe... U mnie nie ma śniegu okolice Poznania

Avatar thepolishguy

20 grudnia 2014, 09:53

to nie oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 18:04

@thepolishguy: :))))

Avatar ewelkapl

22 października 2016, 12:32

@thepolishguy: Twierdzisz, że to cycki?

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 09:32

Hehe... Nie... Nie mam zimy

Avatar dan03

20 grudnia 2014, 09:17

U mnie nie ma z czego zrobić

Avatar Cyan_Blue

20 grudnia 2014, 09:12

Wow, tyle dowiaduję się o swoim ciele... na przykład to że mam szybę...

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 09:09

Nie ma śniegu... Więc improwizowali i zarysowali zderzak...

Avatar Dawid2306

20 grudnia 2014, 08:48

Nie narysowali.20 grudzien i ku*wa śniegu nie ma...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Należy się za piękne oczy

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka