Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2019, 19:36

F

Avatar Fenekin582

13 września 2017, 15:37

Uuj ymmm no ten no prawie nic nie widać

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2014, 21:41

Zamiast psa zawieźć do weterynarza to je***e zdjęcia robią

Avatar Transformicer

31 grudnia 2014, 14:25

A miałem to napisać co za idioci tylko biedny pies cierpi

Avatar Szaka

20 grudnia 2014, 16:39

Jakoś smutno się zrobiło.......

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 09:57

Ładna ta... Broda ;-;
(Czekam na hejty.)

Avatar sok930

20 grudnia 2014, 10:09

Zgodzę się z tobą.
(robię na złość)

Avatar makiszka

20 grudnia 2014, 16:01

*hejty*

Avatar borixon

20 grudnia 2014, 13:21

Spotkanie z jeżozwierzem? A może pies był na akupunkturze...?

Avatar mooped

20 grudnia 2014, 10:55

Tak zamiast mu to wyciągnąć to nie.... Je**ć to zdjęcie lepsze

Avatar Griszka

20 grudnia 2014, 11:20

@mooped: samemu nie należy wyciągać takich rzeczy
chyba, że jest się debilem

Avatar matimi3

20 grudnia 2014, 11:37

@Griszka: Prawda. Wiec zdjęcie tutaj nie pokazuje żadnej nieodpowiedzialności.

Avatar volf360

20 grudnia 2014, 11:00

O ku*wa O_o

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 09:13

I teraz mnie to zastanawia... To jest jeden z wielu gorszych przypadków wśród zwierząt... A jak człowiekowi coś się stanie to zaraz: ''Idiota, debil i ch*j'' i tym podobne... ._.

Avatar noszkurnawszystkozajete

20 grudnia 2014, 09:09

taki smutny .-.

Avatar Asassindaimond

20 grudnia 2014, 09:02

o jezu jaki biedny sio z idiotami do weterynarza z nim

Avatar
Lunaaax

20 grudnia 2014, 09:01

Zamiast robic zdjęcie temu biedaczkowi to by go do weterynarza zawieźli, idioci...

Avatar KUBOSZ

Edytowano - 20 grudnia 2014, 07:52

Biedny psiak.I pozatym to niemogło być w lesie bo te kolce to kolce kaktusa

Avatar Serphis

20 grudnia 2014, 07:58

@KUBOSZ: A nie przypadkiem jeża?

Avatar skate07071

20 grudnia 2014, 08:09

@KUBOSZ: Kaktusa xDxD to pustynia musi leżeć dosyć blisko. Napisz sobie w google "Kolce kaktusa" i "kolce jeża".

Avatar Slenderowiec2012

20 grudnia 2014, 09:17

@Serphis: Chyba raczej jeżozwierza :P

Avatar xXkuba22Xx

20 grudnia 2014, 10:51

@KUBOSZ: to są kolce jeżozwierza na 100%

Avatar Serphis

20 grudnia 2014, 07:58

Szkoda mi go :(

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 grudnia 2014, 07:49

szkoda go :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Pilne

Nie są aż takie pyszne

Niezniszczalne

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka