Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zohan666

25 grudnia 2014, 00:10

Ile to ja bym dał żeby mieć dziewczynę. ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2018, 02:15

@Zohan666: I jak tam?

Avatar Zohan666

1 sierpnia 2018, 03:51

Nadal brak

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2018, 03:55

@Zohan666: Oł ._. Wybacz, przepraszam, prawdę mówiąc nie liczyłam na to, że wciąż jesteś aktywnym użytkownikiem i kiedyś mi odpiszesz

Avatar Zohan666

1 sierpnia 2018, 04:22

Mimo to odpisałem po półtorej godziny w środku nocy xD

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2018, 04:24

@Zohan666: Jest to dla mnie conajmiej zdumiewające :v Cóż, powodzenia w poszukiwaniach i jeszcze raz wybacz moją gafe ;_;

Avatar Zohan666

1 sierpnia 2018, 04:28

Ja nawet nie wiem za co ty przepraszasz xD Nie uraziło mnie to w żaden sposób ani nic

Avatar login_

19 marca 2019, 09:15

@Zohan666: no siema

Avatar Dcktun

3 maja 2019, 14:24

@Zohan666: to masz dziewczynę ?

Avatar Zohan666

Edytowano - 3 maja 2019, 22:02

@Dcktun: znaczy miałem, ale już nie

Avatar Dcktun

3 maja 2019, 22:19

Avatar Zohan666

3 maja 2019, 22:25

@Dcktun: je**ć ją

Avatar kapibara4387

13 sierpnia 2025, 19:04

@Zohan666: jak teraz?

Avatar Zohan666

3 lutego, 23:17

@kapibara4387: to źle kobiety były

Avatar kapibara4387

4 lutego, 17:10

@Zohan666: Roxumiem, u mnie problemem była odległość pomiędzy mną a dawnym chłopakiem

Avatar majki909

24 grudnia 2014, 19:09

Warhammer?

Avatar coloman

24 grudnia 2014, 22:44

@majki909: niby dlaczego?

Avatar Borealum

25 grudnia 2014, 02:11

@coloman: Wygląda trochę jak astropata.

Avatar coloman

25 grudnia 2014, 08:50

@Borealum: to byli ci z inkwizycji?

Avatar majki909

25 grudnia 2014, 12:56

@coloman: Ten po prawej wygląda jak jednostka budująca w Chaosie

Avatar coloman

25 grudnia 2014, 13:02

@majki909: heretycy

Avatar majki909

25 grudnia 2014, 13:09

@coloman: O właśnie. Dziękuję.

Avatar coloman

25 grudnia 2014, 13:35

@majki909: niezamaco

Avatar Borealum

25 grudnia 2014, 14:17

@majki909: Jak dla mnie wygląda zbyt ładnie jak na chaos.

Avatar Borealum

25 grudnia 2014, 14:19

@coloman: Astropaci służą do przekazywania wiadomości na bardzo duże odległości.

Avatar coloman

25 grudnia 2014, 15:24

@Borealum: ok dzięki

Avatar Myszkapl

24 grudnia 2014, 21:20

Matrix?

Avatar konbed

18 grudnia 2014, 20:40

najpiew myślałem, że to ucho i te ''ssawki'' czy co to...to morda kosmity

Avatar fiszu44

24 grudnia 2014, 20:29

@konbed: ja też...

Avatar kaka77

24 grudnia 2014, 19:41

Bardzo fajny obrazek. Trza nauczyć młodzików że w internetach można znaleźć nie tylko koty, ale też coś trochę bardziej ciekawego co choć na chwilę odetka im te mózgi zapchane piesełem i innym rzadkim gównem tego typu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Drewniany kominek

Deal życia

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka