Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rad521

Edytowano - 19 grudnia 2014, 10:56

Yea. do 7 stycznia bitch

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar rad521

Edytowano - 13 grudnia 2017, 08:14

@nutella_forever: ale teraz jest 2017r, a ten obrazek jest z 2014

Avatar nutella_forever

13 grudnia 2017, 12:30

@rad521: A ja tego nie zauważyłam. No i co?

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 18:29

Piękne uczucie

Avatar Mirek01

22 grudnia 2014, 14:31

do 2 stycznia mam wolne :3

Avatar thepolishguy

22 grudnia 2014, 14:41

@Mirek01: pff ja do 7

Avatar fufon

22 grudnia 2014, 16:47

@thepolishguy: ja też

Avatar thepolishguy

22 grudnia 2014, 17:08

@fufon: :>

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2014, 16:44

@thepolishguy: Ja też :D

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 14:16

Dolny śląsk rządzi w te ferie :D do 7 wolne, potem półtora tygodnia do szkoły i ferie zimowe! Fuck yea.

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 19:45

Zachodniopomorskie te :D

Avatar dan03

22 grudnia 2014, 18:11

O je

Avatar ola11

22 grudnia 2014, 17:26

Ja mam normalnie do 7 ale chyba se pójdę 5 bo będzie mało ludzi ;p

Avatar kamykPL

22 grudnia 2014, 15:15

mam do 7 :3

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 15:00

do 7 stycznia ale tak całkiem wolnego nie mam bo są praktyki.

Avatar filip134

22 grudnia 2014, 14:27

Fuck yea :-)

Avatar polandball1

22 grudnia 2014, 14:23

ja mam od 5 grudnia wolne bo mam anginie,gorączkę i zapalenie płuc

Avatar rad521

22 grudnia 2014, 14:23

ha ja mam 24dni wolnego. 5dni byłem chory

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 grudnia 2014, 14:02

pff 22 dni! byłem 2 dni chory!

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 14:04

2 dni? Ja jestem chory nieprzerwanie od dwóch tygodni i jeszcze pobędę przez święta :c
Najgorsze jest to, że nie mogę prawie nic jeść.
Ale przynajmniej jest czas, by leżeć w łóżku ^^

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 14:06

znam ból :P miałem tak 3 miesie temu. Jak coś próbowałem jeść to odrazu Ból brzucha i odruchy wymiotne

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 14:16

no pod każdym moim komentarzem ponad 2 hejty

Avatar szczytnik

22 grudnia 2014, 14:08

Po Trzech Królach się idzie a co do wolnego to współczuje tym co są chorzy :/

Avatar Tyngacz

20 grudnia 2014, 08:48

ja to mam od ponad miesiąca bo przez 2 tyg chora byłam a teraz ferie:D

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 13:56

ją już dzisiaj miałem wolne :-P

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 15:12

jak i ja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Dwa oblicza

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Z klasą się trzeba urodzić

Papierowa szkoła posting

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka