memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 19 grudnia 2014, 10:56
Yea. do 7 stycznia bitch
Odpisz
19 grudnia 2014, 14:53
@rad521:
22 grudnia 2014, 14:05
@Rysiek2: ja tez:'(
22 grudnia 2014, 14:08
@Rysiek2: A moja bff miała tak że poszła w sobote do szkoły i piątego nie musi
22 grudnia 2014, 14:26
Też tak miałem 8)
22 grudnia 2014, 14:27
A ja wgl nie musiałam
22 grudnia 2014, 14:28
:c Odrabiałem 2 soboty, by nie iść 2 stycznia i 5 xd
22 grudnia 2014, 14:34
Hueh
22 grudnia 2014, 18:12
ja też
13 grudnia 2017, 07:42
@Rysiek2: Ja wracam 2. ;-;
Edytowano - 13 grudnia 2017, 08:14
@nutella_forever: ale teraz jest 2017r, a ten obrazek jest z 2014
13 grudnia 2017, 12:30
@rad521: A ja tego nie zauważyłam. No i co?
28 grudnia 2014, 18:29
Piękne uczucie
22 grudnia 2014, 14:31
do 2 stycznia mam wolne :3
22 grudnia 2014, 14:41
@Mirek01: pff ja do 7
22 grudnia 2014, 16:47
@thepolishguy: ja też
22 grudnia 2014, 17:08
@fufon: :>
23 grudnia 2014, 16:44
@thepolishguy: Ja też :D
22 grudnia 2014, 14:16
Dolny śląsk rządzi w te ferie :D do 7 wolne, potem półtora tygodnia do szkoły i ferie zimowe! Fuck yea.
22 grudnia 2014, 19:45
Zachodniopomorskie te :D
22 grudnia 2014, 18:11
O je
22 grudnia 2014, 17:26
Ja mam normalnie do 7 ale chyba se pójdę 5 bo będzie mało ludzi ;p
22 grudnia 2014, 15:15
mam do 7 :3
22 grudnia 2014, 15:00
do 7 stycznia ale tak całkiem wolnego nie mam bo są praktyki.
Fuck yea :-)
22 grudnia 2014, 14:23
ja mam od 5 grudnia wolne bo mam anginie,gorączkę i zapalenie płuc
ha ja mam 24dni wolnego. 5dni byłem chory
Edytowano - 22 grudnia 2014, 14:02
pff 22 dni! byłem 2 dni chory!
22 grudnia 2014, 14:04
2 dni? Ja jestem chory nieprzerwanie od dwóch tygodni i jeszcze pobędę przez święta :c Najgorsze jest to, że nie mogę prawie nic jeść. Ale przynajmniej jest czas, by leżeć w łóżku ^^
22 grudnia 2014, 14:06
znam ból :P miałem tak 3 miesie temu. Jak coś próbowałem jeść to odrazu Ból brzucha i odruchy wymiotne
no pod każdym moim komentarzem ponad 2 hejty
Po Trzech Królach się idzie a co do wolnego to współczuje tym co są chorzy :/
20 grudnia 2014, 08:48
ja to mam od ponad miesiąca bo przez 2 tyg chora byłam a teraz ferie:D
19 grudnia 2014, 13:56
ją już dzisiaj miałem wolne :-P
19 grudnia 2014, 15:12
jak i ja
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 grudnia 2014, 10:56
Yea. do 7 stycznia bitch
Odpisz
19 grudnia 2014, 14:53
@rad521:
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:05
@Rysiek2: ja tez:'(
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:08
@Rysiek2: A moja bff miała tak że poszła w sobote do szkoły i piątego nie musi
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:26
Też tak miałem 8)
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:27
A ja wgl nie musiałam
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:28
:c Odrabiałem 2 soboty, by nie iść 2 stycznia i 5 xd
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:34
Hueh
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:12
ja też
Odpisz
13 grudnia 2017, 07:42
@Rysiek2: Ja wracam 2. ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2017, 08:14
@nutella_forever: ale teraz jest 2017r, a ten obrazek jest z 2014
Odpisz
13 grudnia 2017, 12:30
@rad521: A ja tego nie zauważyłam. No i co?
Odpisz
28 grudnia 2014, 18:29
Piękne uczucie
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:31
do 2 stycznia mam wolne :3
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:41
@Mirek01: pff ja do 7
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:47
@thepolishguy: ja też
Odpisz
22 grudnia 2014, 17:08
@fufon: :>
Odpisz
23 grudnia 2014, 16:44
@thepolishguy: Ja też :D
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:16
Dolny śląsk rządzi w te ferie :D do 7 wolne, potem półtora tygodnia do szkoły i ferie zimowe! Fuck yea.
Odpisz
22 grudnia 2014, 19:45
Zachodniopomorskie te :D
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:11
O je
Odpisz
22 grudnia 2014, 17:26
Ja mam normalnie do 7 ale chyba se pójdę 5 bo będzie mało ludzi ;p
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:15
mam do 7 :3
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:00
do 7 stycznia ale tak całkiem wolnego nie mam bo są praktyki.
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:27
Fuck yea :-)
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:23
ja mam od 5 grudnia wolne bo mam anginie,gorączkę i zapalenie płuc
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:23
ha ja mam 24dni wolnego. 5dni byłem chory
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 14:02
pff 22 dni! byłem 2 dni chory!
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:04
2 dni? Ja jestem chory nieprzerwanie od dwóch tygodni i jeszcze pobędę przez święta :c
Najgorsze jest to, że nie mogę prawie nic jeść.
Ale przynajmniej jest czas, by leżeć w łóżku ^^
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:06
znam ból :P miałem tak 3 miesie temu. Jak coś próbowałem jeść to odrazu Ból brzucha i odruchy wymiotne
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:16
no pod każdym moim komentarzem ponad 2 hejty
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:08
Po Trzech Królach się idzie a co do wolnego to współczuje tym co są chorzy :/
Odpisz
20 grudnia 2014, 08:48
ja to mam od ponad miesiąca bo przez 2 tyg chora byłam a teraz ferie:D
Odpisz
19 grudnia 2014, 13:56
ją już dzisiaj miałem wolne :-P
Odpisz
19 grudnia 2014, 15:12
jak i ja
Odpisz