Za każdym razem, kiedy zapomnę ze sobą wziąć telefonu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Cóż za brak szacunku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Cel namierzony
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2019, 23:44
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:25
Mam tak lel.
Odpisz
28 grudnia 2014, 21:20
Staram się nie zapominać.Bo z nudów zdechnę,ze smartfonem siedze ok 30 min.
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:47
@Flawless: Kurde pobiłeś mój rekord ;-;
Odpisz
28 grudnia 2014, 23:28
@Flawless: Pff. Amatorzy. xD
Odpisz
29 grudnia 2014, 04:27
@Flawless: ja czasami siedze 2 godziny like a boss
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:40
@adampolska: staram się.
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:42
Nawet najbardziej doświadczony tyle nie wysiedzi.Nogi drętwieją....
Odpisz
29 grudnia 2014, 10:41
@Flawless: Pokażę mojej mamie te komentarze, bo myśli że długo siedzę... Nawet nie wie jak bardzo się myli...
Odpisz
29 grudnia 2014, 10:43
@XpiterekX: Oj się myli.na mnie też narzeka.
Odpisz
29 grudnia 2014, 10:46
@Flawless: xD
Odpisz
29 grudnia 2014, 10:59
@XpiterekX: No.
Odpisz
29 grudnia 2014, 11:41
@Flawless: xD!
Odpisz
29 grudnia 2014, 16:53
@Flawless: to ja jestem nieskonczenie doswiadczony
Odpisz
20 stycznia 2015, 05:44
@Flawless: jak wychodze dretwieja
Odpisz
8 stycznia 2015, 21:56
myślałam że to ja tak tylko robię...
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:07
W moim przypadku jest to zeszyt i długopis.
Bo wtedy wpada najwięcej pomysłów.
Odpisz
28 grudnia 2014, 21:20
@TotalnyAnalfabeta: A co piszesz?
Odpisz
28 grudnia 2014, 21:30
Plan gwałtów na dzieciach.
Odpisz
28 grudnia 2014, 21:40
Używając znajomości matematyki i fizyki sprawdza kształt i wagę stolca by móc dowiedzieć się czy chlapnie mu woda po dupie czy nie ...
Odpisz
28 grudnia 2014, 21:59
Pewnie dramat...
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:52
@TotalnyAnalfabeta: Jak ty możesz pisać? Jesteś analfabetą!
Odpisz
28 grudnia 2014, 23:40
@Lacoste: A nie prościej nasrać na wagę i zważyć?
Odpisz
28 grudnia 2014, 23:53
jaka sraka poszła
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:31
@jacek1s: xd
Odpisz
29 grudnia 2014, 12:45
mi chodziło o to czy mu woda dupe ochlapie...
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:31
@Lacoste: Oni nie znaja tego uczucia...
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:38
@VanillaPokeball: xd
Odpisz
31 grudnia 2014, 12:59
A dlaczego mam coś pisać? Serio nikt nie pomyślał o rysowaniu?
Po prostu lubię rysować długopisem, a nie będę nosił całego zestawu ołówków i gumki do kibla.
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:16
Gazety* (telefon może się utopić w klopie)
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:55
@Diament2222: kto wkłada telefon do kibla?
Odpisz
29 grudnia 2014, 14:13
Nikt. Telefon może się wyślizgnąć z rąk i wpaść do kibla.
Odpisz
29 grudnia 2014, 15:59
@Diament2222: kto ma az tak śliskie ręce?
Odpisz
29 grudnia 2014, 16:10
Niektórzy mają.
Odpisz
29 grudnia 2014, 17:49
ten kto *kaszel* albo redtobe
Odpisz
29 grudnia 2014, 17:48
*czyta ciągle to samo szukając oczywistych rzeczy/tłumacząc to na wszystkie znane mu języki*
Odpisz
29 grudnia 2014, 14:37
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:19
Też tak mam xD Trzeba przeczytać skład podpasek ;D
Odpisz
29 grudnia 2014, 00:58
zabezpieczyłem się od takich wypadków i kupiłem specjalnie tablet który leży cały czas w toalecie z zainstalowanymi odrazu grami i aplikacją jeja. zgadnijcie co teraz robię...
Odpisz
29 grudnia 2014, 03:00
@seweryn111: Fapiesz.
Odpisz
29 grudnia 2014, 12:28
@gelo1238: jasnowidz :O
Odpisz
29 grudnia 2014, 11:17
ja z telefonem wszedlem o 19 a wyszlem 19;39 przed wczoraj to bylo xd
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:35
mam tak samo
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:32
tru stor
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:19
Podobno jakiś facet czytał w dziale z płynami chemicznymi skład
mleczka do czyszczenia mebli i się zesrał
Odpisz
28 grudnia 2014, 23:55
@Xavi2003mar: no to jak masz zatwardzenie to se poczytaj miłej lektóry
Odpisz
29 grudnia 2014, 00:29
@gabrysplodowski: *lektury :)
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:16
@frazeologizm: szczeguł Xd
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:04
Ja przy śniadaniu czytam opakowanie po płatkach:-)
Odpisz