Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

28 kwietnia 2019, 23:44

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 13:25

Mam tak lel.

Avatar Flawless

28 grudnia 2014, 21:20

Staram się nie zapominać.Bo z nudów zdechnę,ze smartfonem siedze ok 30 min.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 16:53

@Flawless: to ja jestem nieskonczenie doswiadczony

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2015, 05:44

@Flawless: jak wychodze dretwieja

Avatar Fretkowa

8 stycznia 2015, 21:56

myślałam że to ja tak tylko robię...

Avatar TotalnyAnalfabeta

22 grudnia 2014, 20:07

W moim przypadku jest to zeszyt i długopis.
Bo wtedy wpada najwięcej pomysłów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Lacoste

29 grudnia 2014, 13:38

Avatar TotalnyAnalfabeta

31 grudnia 2014, 12:59

A dlaczego mam coś pisać? Serio nikt nie pomyślał o rysowaniu?
Po prostu lubię rysować długopisem, a nie będę nosił całego zestawu ołówków i gumki do kibla.

Avatar Diament2222

29 grudnia 2014, 09:16

Gazety* (telefon może się utopić w klopie)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Diament2222

29 grudnia 2014, 16:10

Niektórzy mają.

Avatar Sebzer

29 grudnia 2014, 17:49

ten kto *kaszel* albo redtobe

Avatar Sebzer

29 grudnia 2014, 17:48

*czyta ciągle to samo szukając oczywistych rzeczy/tłumacząc to na wszystkie znane mu języki*

Avatar Kubel1

29 grudnia 2014, 14:37

Avatar sakura121

29 grudnia 2014, 13:19

Też tak mam xD Trzeba przeczytać skład podpasek ;D

Avatar seweryn111

29 grudnia 2014, 00:58

zabezpieczyłem się od takich wypadków i kupiłem specjalnie tablet który leży cały czas w toalecie z zainstalowanymi odrazu grami i aplikacją jeja. zgadnijcie co teraz robię...

Avatar gelo1238

29 grudnia 2014, 03:00

@seweryn111: Fapiesz.

Avatar seweryn111

29 grudnia 2014, 12:28

@gelo1238: jasnowidz :O

Avatar lismenek

29 grudnia 2014, 11:17

ja z telefonem wszedlem o 19 a wyszlem 19;39 przed wczoraj to bylo xd

Avatar mordek122

29 grudnia 2014, 09:35

mam tak samo

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 09:32

tru stor

Avatar Xavi2003mar

28 grudnia 2014, 22:19

Podobno jakiś facet czytał w dziale z płynami chemicznymi skład
mleczka do czyszczenia mebli i się zesrał

Avatar gabrysplodowski

28 grudnia 2014, 23:55

@Xavi2003mar: no to jak masz zatwardzenie to se poczytaj miłej lektóry

Avatar frazeologizm

29 grudnia 2014, 00:29

@gabrysplodowski: *lektury :)

Avatar gabrysplodowski

29 grudnia 2014, 09:16

@frazeologizm: szczeguł Xd

Avatar diax007

29 grudnia 2014, 09:04

Ja przy śniadaniu czytam opakowanie po płatkach:-)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Cóż za brak szacunku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To by wystarczyło

Cel namierzony

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka