Gdy widze moje oceny ze szkoły
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2014, 21:52
Dusza uleciała
Z bezwładnego ciała
Odpisz
29 grudnia 2014, 00:20
@Bella_Cullen: Lirycs 100%
So poem WOW p
j u do tis to who?
Odpisz
29 grudnia 2014, 07:57
co?
Odpisz
29 grudnia 2014, 08:33
@Bella_Cullen: Nie pytaj.
Odpisz
29 grudnia 2014, 11:15
pytam i mi odpowiedz
Odpisz
29 grudnia 2014, 11:45
@Bella_Cullen: To internet. Czemu więc mam odpowiadać?
Odpisz
29 grudnia 2014, 14:11
bo chcę
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 14:14
@Bella_Cullen: Twoja chęć jest ledwie kroplą w morzu chęci innych po którym dryfuję plując co chwilę do wody.
Odpisz
29 grudnia 2014, 15:12
jaka metafora nie sądziłam że jesteś do tego zdolny
Odpisz
29 grudnia 2014, 15:21
@Bella_Cullen: A wiesz o mnie cokolwiek?
Odpisz
29 grudnia 2014, 15:53
Na Pewno to że mnie wku*wiasz
Odpisz
29 grudnia 2014, 15:57
@Bella_Cullen: To czemu to ciągniesz?
Odpisz
29 grudnia 2014, 17:45
bo mi się nudzi
Odpisz
29 grudnia 2014, 17:57
@Bella_Cullen: Wku*wianie się dla rozrywki? Dziwne masz upodobania.
Odpisz
29 grudnia 2014, 18:13
wiem
Odpisz
27 lipca 2018, 08:49
heh ja tez tak mam
Odpisz
2 lipca 2015, 13:05
Mój ulubiony serial :D
Odpisz
29 grudnia 2014, 07:31
co to za serial z którego ta scena ?
Odpisz
29 grudnia 2014, 07:36
@Tadzio294: Futurama
Odpisz
10 stycznia 2015, 18:44
@Tadzio294: jak to niewiesz?
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:13
jak ja widze moje oceny z egza. to mowie ze sfalszowali tak ja zsfalszowali wybory
Odpisz
29 grudnia 2014, 00:54
Najgorzej jest jak nie uznają referendum, bo mówią że
sfałszowane.
Odpisz
29 grudnia 2014, 12:29
@zazek: a które bo mi dużo mi referendum obilo o uszy te na ukraienie czy jakies zewnenczne
Odpisz
29 grudnia 2014, 12:44
O ukraińskim to nie wiem, ale w Noworosji były aż dwa.
Odpisz
29 grudnia 2014, 00:06
Kto ogląda Futuramę?
Odpisz
29 grudnia 2014, 10:27
@Szamal23: Comedy Central to jeszcze emituje? Kiedy i o której?
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:50
W gimbazie 5 z ang. B) :D
Odpisz
29 grudnia 2014, 04:29
ja mam dobre
Odpisz
29 grudnia 2014, 00:53
Ja też się roztapiam w zielonym światełku, kiedy widze moje jebiste oceny :-)
Odpisz
23 grudnia 2014, 10:55
Ale jakie? Dobre czy Złe?
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2014, 10:59
Domyśl się
Odpisz
23 grudnia 2014, 11:02
@Kubox123456: Pewnie złe
Odpisz
23 grudnia 2014, 17:28
Bingo i co było trudno?
Odpisz
23 grudnia 2014, 17:35
@mordek122: Nie
Odpisz
10 stycznia 2015, 12:48
@mordek122: Tak, jak miał dobre to mógł się poczuć tak dobrze, że pomyślał iż jest w raju, jego dusza poleciała do nieba a niebo to raj nieprawdaż?
Odpisz
14 lipca 2015, 06:48
@ProstopadleTV: nie męcz mózgu mojego ;_;
Odpisz
23 grudnia 2014, 14:28
Za**biste oceny
Odpisz