Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2022, 23:15
Odpisz
17 marca 2019, 12:31
Demokracja po rosyjsku
Odpisz
11 maja 2018, 10:20
@KontoUsunięte: Masz na myśli cyrlice ?
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2015, 18:53
nie znam języka ale domyślam się że na jedno wyjdzie
Odpisz
29 grudnia 2014, 17:46
Przecież rosia dała im aż dwie możliwości! Mogą podpisac na gorze lub na dole... co z tg ze znaczy to to samo?
Odpisz
29 grudnia 2014, 12:34
ja bym dopisal dołącz do polski
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:00
Lepiej nie, chyba że tylko kawałki ukrainy.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:13
@zazek: no namiszemy zabic putina i jest ok
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:07
Nie załapałem, wytłumacz mi to.
Odpisz
30 grudnia 2014, 10:10
@zazek: no jak by putin sie dowiedal o winikach ze czastki chą go zabic to by sie zabil
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:15
Wracaj lepiej do koszmaru wojny czasu.
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:54
co pisze w tym drugim???
Odpisz
29 grudnia 2014, 10:53
@mrofpower: Jest napisane*
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:46
ale co tam JEST NAPISANE?
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:48
@mrofpower: już wiem
Odpisz
29 grudnia 2014, 15:24
@mrofpower: Co?
Odpisz
29 grudnia 2014, 18:29
@mrofpower: peeriesojedeienitemiagkijesja ka eroesesii
bez sensu ale właśnie to pisze
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:31
@kuba17022: Cculi dołączyć do russi
Odpisz
29 grudnia 2014, 08:40
Ja na ich miejscu wybrałbym to drugie xD
Odpisz
23 grudnia 2014, 11:57
Naprawdę duży wybur dwa te same odpowiedzi ale po ang i ros
Odpisz
23 grudnia 2014, 14:36
@polandball1: Dziękujemy, ale mamy już Kapitana Oczywistego.
Odpisz
23 grudnia 2014, 16:08
@Maks2603: Ale jest w kiblu
Odpisz
23 grudnia 2014, 16:51
@polandball1: "wybur"
Odpisz
25 grudnia 2014, 15:55
"Dwa te same"
Odpisz
29 grudnia 2014, 07:02
@polandball1: Wystarczy wiedzieć że POCCNN znaczy Rosja
Odpisz
29 grudnia 2014, 08:19
jak Pascal normalnie :v "dwie jajko i pjure z mongo"
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:07
błąd nie NN tylko ИИ
Odpisz
29 grudnia 2014, 09:50
@polandball1: thanks captain obvious
Odpisz
29 grudnia 2014, 14:16
Россия *
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:12
@Claire741147: Nie mam rosyjskich znaków specjalnych. Można to tak napisać, tylko nie jest to w pełni poprawne.
Odpisz