Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

18 września 2016, 11:57

Miałem maluch racer <:

Avatar Szarok

20 czerwca 2021, 09:42

@JaJestemZWami: ja mam po starszej siostrze

Avatar alin10

Edytowano - 23 stycznia 2015, 17:10

Gry z firmy "PLAY" są porąbane. Polecam GRĘ Hugo była tylko w gazetach Świat Przygód Hugo. Ach Hugo to moje dzieciństwo jeszcze lubiłem Mario,Gta vc,Gta Sa,Maluch Racer 1,2 Maluch Sim 1,2,monstertruck
. Trabi Racer, Warszawa Racer, 18 wheel of steel haulin,pttm,convoy. chodziłem jeszcze do przedszkola gdy poznałem serię GTA. Pamiętam też jak byłem mały i zbierałem gry willy fog w 80 dni dookoła świata(prawie wszystkie mam) chodziłem do 1 klasy czy wcześniej ciągle ściągałem sobie na windowsa xp gry z softonic instalek. Wtedy nie znało się u mnie jeja.pl poznałem ją w 2 czy 3 klasie podstawówki. Obecnie mam lat 11 i gram w GTA VC,Sąsiedzi z piekła rodem,World Racing 2,Crash time,Minecraft. Ach dzieciństwo wróć plis. Pozdrawiam wszystkich jejowiczów co chcą wrócić do dzieciństwa. Łapkujcie mnie plis.

Avatar Palauball

24 czerwca 2019, 00:19

@alin10: to były czasy

Avatar Palauball

24 czerwca 2019, 00:18

W ogóle to co się stało z wydawnictwem min. Maluch Racera, czyli Play

Avatar StolecBolec

28 marca 2018, 14:08

Miałem demo i maluch racer

Avatar mateoxd13

24 lutego 2015, 16:56

Ja grałem tylko w demo

Avatar Szymon123PL

23 grudnia 2014, 12:25

A o Maluch Racer Żodyn nie wspomni! Żodyn!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar alin10

23 stycznia 2015, 20:46

@TrolekMolek: sprawdziłem na gogle nie było takiej edycji nie kłam jak masz dowody to pokaż obrazek lub filmik na yt!!!!!!!

Avatar TrolekMolek

24 stycznia 2015, 12:12

@alin10: Aha ok.

Avatar BlackDrink

23 grudnia 2014, 11:42

Ja.Mam tą grę.:D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar BlackDrink

7 stycznia 2015, 15:57

@Sniper02: Wiem :P

Avatar Sniper02

7 stycznia 2015, 16:10

@MrKotowski: To uczucie, gdy twój sarkazm jest tak dobry, że ludzie myślą że ty mówisz na serio.

Avatar Vansonic

5 stycznia 2015, 19:16

oczywiście, że sobie przypominam aaaaaaaa o czym my mówimy ?

Avatar kasa121

27 grudnia 2014, 16:49

Taaaak oczywiście. Oprócz Ardennes Offensive to najgorsza kaszanka wyrzygana przez niskobudżetowych twórców. Czekam na hejty

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:58

Ach... Grało się... No i Maluch Racer jak napisał Szymon.

Avatar
Michaelpl03

26 grudnia 2014, 13:41

Mam to gdzieś jeszcze ;-;

Avatar randalf28

26 grudnia 2014, 13:40

co drugi gimp to pamięta -,-

Avatar NooooNIE

26 grudnia 2014, 13:08

pamiętam [*]

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 11:59

Pff, ja ją mam cały czas wgraną na pulpicie!

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 11:23

Pierwsze słyszę...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lukas1234
Dodane przez: lukas1234

Szybki jak błyskawica

Ładne rzeczy

Można, tylko trzeba wstawać rano

Rel

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka