Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2016, 11:57
Miałem maluch racer <:
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:42
@JaJestemZWami: ja mam po starszej siostrze
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2015, 17:10
Gry z firmy "PLAY" są porąbane. Polecam GRĘ Hugo była tylko w gazetach Świat Przygód Hugo. Ach Hugo to moje dzieciństwo jeszcze lubiłem Mario,Gta vc,Gta Sa,Maluch Racer 1,2 Maluch Sim 1,2,monstertruck
. Trabi Racer, Warszawa Racer, 18 wheel of steel haulin,pttm,convoy. chodziłem jeszcze do przedszkola gdy poznałem serię GTA. Pamiętam też jak byłem mały i zbierałem gry willy fog w 80 dni dookoła świata(prawie wszystkie mam) chodziłem do 1 klasy czy wcześniej ciągle ściągałem sobie na windowsa xp gry z softonic instalek. Wtedy nie znało się u mnie jeja.pl poznałem ją w 2 czy 3 klasie podstawówki. Obecnie mam lat 11 i gram w GTA VC,Sąsiedzi z piekła rodem,World Racing 2,Crash time,Minecraft. Ach dzieciństwo wróć plis. Pozdrawiam wszystkich jejowiczów co chcą wrócić do dzieciństwa. Łapkujcie mnie plis.
Odpisz
24 czerwca 2019, 00:19
@alin10: to były czasy
Odpisz
24 czerwca 2019, 00:18
W ogóle to co się stało z wydawnictwem min. Maluch Racera, czyli Play
Odpisz
28 marca 2018, 14:08
Miałem demo i maluch racer
Odpisz
24 lutego 2015, 16:56
Ja grałem tylko w demo
Odpisz
23 grudnia 2014, 12:25
A o Maluch Racer Żodyn nie wspomni! Żodyn!
Odpisz
23 grudnia 2014, 20:17
@Szymon123PL: Miałem napisać o Maluch Racerze ;_;
Warszawa racer ? Nie znam, nie pamiętam.Ale Maluch Racer niesamowity! i gdy sie smuciłem grając w to że nie mam gta sa, a mama mnie pocieszała i mówiła że ładnie stuningowałem maluchy w tej grze XD
Odpisz
26 grudnia 2014, 09:01
@Szymon123PL: To były dobre czasy...
Odpisz
26 grudnia 2014, 11:08
@Sniper02: Ja miałem maluch racer wersja kolekcjonerska
Odpisz
26 grudnia 2014, 11:18
@Szymon123PL: Grałem w obie części Malucha, ale Warszawa Racer...Pierwsze słyszę
Odpisz
26 grudnia 2014, 11:59
@Sniper02: ja jeszcze mam 1 i 2 :D
Odpisz
26 grudnia 2014, 14:40
@Szymon123PL: maluch racer? Mam to jeszcze na plycie.
Odpisz
26 grudnia 2014, 16:11
@Gabrysio: My mieliśmy to na kompach na świetlicy, ach te wspomnienia..
Odpisz
26 grudnia 2014, 17:00
@lukasz5511: Ja mam na płycie, ale Maluch racer 2 :)
Odpisz
28 grudnia 2014, 13:51
@Szymon123PL: Maluch racer też mam!
Odpisz
30 grudnia 2014, 12:54
@BlackDrink: pamiętam tą grę dzięki, że mi przypomnieliście bo to była moja ulubiona gra :)
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:23
@Szymon123PL: mam i moge oddac
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:02
@TrolekMolek: co tam było!?
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:42
@alin10: Wiecej dodatków,aut
Odpisz
23 stycznia 2015, 19:24
@TrolekMolek: za ile kupiłeś?
Odpisz
23 stycznia 2015, 20:25
@alin10: Tanio nie pamiętam już ale chyba około 20-29zł
Odpisz
23 stycznia 2015, 20:46
@TrolekMolek: sprawdziłem na gogle nie było takiej edycji nie kłam jak masz dowody to pokaż obrazek lub filmik na yt!!!!!!!
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:12
@alin10: Aha ok.
Odpisz
23 grudnia 2014, 11:42
Ja.Mam tą grę.:D
Odpisz
23 grudnia 2014, 20:17
@BlackDrink: Kupie!!
Odpisz
26 grudnia 2014, 22:52
@Sniper02: Chyba się nie da kupić chyba, że na allegro czy gdzieś, ja dostałem od mojego taty...
Odpisz
28 grudnia 2014, 13:51
@Sniper02: Serio?
Odpisz
7 stycznia 2015, 15:50
@BlackDrink: Żartuje xd
Odpisz
7 stycznia 2015, 15:57
@Sniper02: Wiem :P
Odpisz
7 stycznia 2015, 16:10
@MrKotowski: To uczucie, gdy twój sarkazm jest tak dobry, że ludzie myślą że ty mówisz na serio.
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:16
oczywiście, że sobie przypominam aaaaaaaa o czym my mówimy ?
Odpisz
27 grudnia 2014, 16:49
Taaaak oczywiście. Oprócz Ardennes Offensive to najgorsza kaszanka wyrzygana przez niskobudżetowych twórców. Czekam na hejty
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:58
Ach... Grało się... No i Maluch Racer jak napisał Szymon.
Odpisz
26 grudnia 2014, 13:41
Mam to gdzieś jeszcze ;-;
Odpisz
26 grudnia 2014, 13:40
co drugi gimp to pamięta -,-
Odpisz
26 grudnia 2014, 13:08
pamiętam [*]
Odpisz
26 grudnia 2014, 11:59
Pff, ja ją mam cały czas wgraną na pulpicie!
Odpisz
26 grudnia 2014, 11:23
Pierwsze słyszę...
Odpisz