Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar qAzert

11 lipca 2023, 18:07

Ojeju. Biedni chrześcijanie. Oby tylko nie stracili tych ogromnych wpływów na świecie bo ktoś gdzieś tam ich nie lubi

Avatar RozowaLandryna

29 grudnia 2014, 22:33

Serio ktoś wierzy w te bzdury? W UK pełno choinek na ulicach, ludzie śpiewają kolędy, ozdoby są w każdym sklepie i na wielu domach. Ale co Wy możecie wiedzieć o świecie.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:25

True :)

Avatar PanKieubaska

26 grudnia 2014, 21:26

Według mnie to tylko marny stereotyp, czasem takie absurdy o dziwo się zdarzają, ale zwykle jest normalnie.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:28

@PanKieubaska: A zwłaszcza w krajach Europy zachodniej i północnej.. Gdzie w szkole w Szwecji zakazano nosić szwedzką flagę, żeby nie obrażać mniejszości z innych krajów :)

Avatar PanKieubaska

26 grudnia 2014, 21:30

To była JEDNA szkoła, a szkół w Szwecji jest tysiące... Stereotypy.

Avatar Axl_MMX

26 grudnia 2014, 21:42

@PanKieubaska: Lepiej nie wyściubiaj nosa z tej swojej wioski, bo nie przetrwasz w zderzeniu z rzeczywistością.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:49

@Axl_MMX: Ale o co ci chodzi? Jakie zderzenie z rzeczywistością? Jedyne zderzenie jakie może zaliczyć to z innym przechodniem, jak zapatrzy się na araba, których w Polsce jest bardzo mało. Nawet w dużych miastach...

Avatar Axl_MMX

Edytowano - 26 grudnia 2014, 21:53

Chodzi mi o tę niewiarę w to, co dzieje się na zachodzie, mimo, że nawet na jeja dawali już setki obrazków z np. dildo w Paryżu, czy o oskarżeniu pobitego przez Arabów za spożywanie kanapki z szynką [też w stolicy Francji] i skazanie go za obrażanie uczuć religijnych turbaniaży.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 22:01

@Axl_MMX: W takim razie też się zgadzam. Postępująca islamizacja Europy to jedno z większych zagrożeń pozaprzyrodniczych dla tego kontynentu, zaraz po imperializmie Putina.

Avatar PanKieubaska

26 grudnia 2014, 22:06

Myślę że islamizacja jest nawet groźniejsza niż imperializm Rosyjski.

Avatar Timix

26 grudnia 2014, 22:59

Putin nie jest takim debilem jak inni myślą , jest to dość mało prawdopodobnie żeby Rosja wywołała wojnę. Tylko 2 rodzaje państw wywołują wojny : głupie lub silne .
Rosja nie jest głupia ani wystarczająco silna żeby pokonać USA a z samej wojny poniosła by tylko ogromne ilości strat.

Islamizacja Europy jest większym problemem niż Rosja ponieważ niszczy dorobek i kulturę Europy i zastępuje to swoimi dzikimi , bestialskimi rządami muzułmanów.

Avatar vox_populi

27 grudnia 2014, 01:31

@Timix: Twój komentarz pokazuje, ja mało jeszcze wiesz, a tylko powielasz stereotyp brudnego, "bestialskiego" araba. Nie twierdze że takowi nie istnieją, są oni jednak zdecydowaną mniejszością, a fanatyków religilnych nawet w polsce nie brakuje :)

Avatar tomekko01

27 grudnia 2014, 03:52

@PanKieubaska: W centrum Berlina zdemontowali wielką choinkę bo obrażała muzułmanów. To nie są stereotypy, to rzeczy które dzieją się naprawdę często.

Avatar PanKieubaska

27 grudnia 2014, 09:36

@tomekko01: Ale to Berlin, mam rodzinę która tam mieszka i mówi że tam jest naprawdę źle, tak że nawet Angela Merkel nie wie co zrobić. Tam już dużo tego jest i to nie jest aż taka mniejszość, obawiam się że 50% Berlińczyków to cudzoziemcy a 70% z tego to muzułmanie. Po drugie, Berlin od Warszawy leży około 650km.

Avatar Timix

Edytowano - 27 grudnia 2014, 10:57

@vox_populi: ja osobiście nie chce tu drugiego Bangladeszu( praktycznie sam syf i mogiła)czy drugiej Kambodży (gdzie kobiety są odlewane kwasem po twarzach bo np:nie noszą tej zasłony na twarz) albo krajach Afryki północnej i Arabii gdzie usuwa się łechtaczki kobietom............
Przezorny zawsze zabezpieczony .
Fanatycy są wszędzie tu się zgodzę ale, uzbrojona banda dzihadystow jest znacznie bardziej niebezpieczna niż jakiś tam np: samozwańczy "mnich któremu Budda ukazał łaskę i pokazał drogę do zbawienia"

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2014, 13:32

@Timix: Rosji nie należy bagatelizować... Jestem pewien, że w wojnie przeciw USA Rosję poparłyby Chiny, a i Korea Północna, która dysponuje bronią jądrową nie przepuściłaby okazji zaatakowania USA pod osłoną potężnych sojuszników...

Avatar bionic2000

27 grudnia 2014, 01:06

Stawianie choinki to tradycja/zwyczaj czy jak tam chcecie, więc każda religia może sobie mieć choinkę i pod nią kłaść prezenty dla innych i rozdać je podczas spotkania w wieczór zajadając się różnymi potrawami.

Avatar PanKieubaska

26 grudnia 2014, 21:25

Przestańcie już z tym, u mnie jest jakoś normalnie i choinka w centrum wsi jakoś stoi. Tak samo w moim domu.

Avatar Ares011

26 grudnia 2014, 21:30

@PanKieubaska: No chyba Ci Arab w domu trzymać choinki nie zabroni?

Avatar PanKieubaska

26 grudnia 2014, 21:35

@Ares011: W mojej wiosce z tego co wiem to nie ma Arabów...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trzeba brać osobną torbę

Phi!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka