Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Niewierny69

26 grudnia 2014, 21:01

Ja znam adres jednej i mi starczy.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:05

@Niewierny69: Po niku sądzę że kłamiesz :D

Avatar Kubox123456

26 grudnia 2014, 21:07

@Niewierny69: Ja znam adres jednej i mi sterczy*

Avatar Niewierny69

Edytowano - 26 grudnia 2014, 21:09

Jednej NIEGRZECZEJ
(tu wstaw zboczoną buźkę)

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:13

@Niewierny69: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar rakso

26 grudnia 2014, 21:26

@Niewierny69: Rocznik 2000 ;_;

Avatar Niewierny69

26 grudnia 2014, 21:32

@rakso: Rocznik 2000, ale humor sześciolatka. :)

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 22:50

@rakso: Gimbus 2000 ^^ Już trochę przestarzały model, bo wypiera go 2001, ale stary dwutysiak ma klasę ; p Żodyn jak ten tak nie chleje ^^

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 23:43

Super jestem 2001 i go wypieram... To oznacza że muszę go zabić... ;-;

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2014, 08:40

@Niewierny69: bitch please ja znam 4 adresy >:-D

Avatar rakso

27 grudnia 2014, 09:00

Co chleje? Tymbarka? W wieku 13-14 lat sięgać po alkohol to już patologia. Poza tym nie rozumiem w ogóle idei melanżu. Jaki jest sens w uchlaniu się tak że niczego się nie pamięta, następnego dnia ból głowy i posmak wymiocin w ustach, ale jest szpan przed kolegami.

Avatar Niewierny69

27 grudnia 2014, 09:31

@rakso: Ja również tego nie kumam. U mnie w klasie jest kilku takich "melanzowiczów", którzy chwalą się ilością wypitych piw. Mi alkochol nie smakuje i nie widzę sensu by się do niego zmuszać.

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2014, 21:39

@rakso: Mam nadzieję, że nie odebrano moich słów jako pochwała dla takich zachowań : ) W żadnym razie nie chcę, aby ktoś pomyślał, iż sam takowe praktykuję... Miałem na myśli jedynie, że w tym wieku spora część młodzierzy niestety tak ma. Choć znam sporo wyjątków od tego : )

Avatar VentoAssonnato

21 maja 2020, 20:13

Dzień dobry! W 2020 nie mamy gimnazjum, gimbusy umarły

Avatar PanSowa12

28 grudnia 2014, 13:58

sucharus Maximus

Avatar bignigga

8 lipca 2019, 13:29

@PanSowa12: beka

Avatar Dark123456

27 grudnia 2014, 00:08

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 22:56

Mamy Madzi?

Avatar ALKATRAZ

26 grudnia 2014, 22:24

Oby do mnie nie przyszedł, a podobno mikołaj przeniósł się do pepsi

Avatar
Michaelpl03

26 grudnia 2014, 21:19

I na dodatek zawsze taki czerwony ;-;

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:06

Badumtss.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Niezniszczalne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Lekko nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka