Dlaczego Mikołaj zawsze jest taki szczęśliwy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Niezniszczalne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2014, 21:01
Ja znam adres jednej i mi starczy.
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:05
@Niewierny69: Po niku sądzę że kłamiesz :D
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:07
@Niewierny69: Ja znam adres jednej i mi sterczy*
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2014, 21:09
Jednej NIEGRZECZEJ
(tu wstaw zboczoną buźkę)
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:13
@Niewierny69: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:26
@Niewierny69: Rocznik 2000 ;_;
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:32
@rakso: Rocznik 2000, ale humor sześciolatka. :)
Odpisz
26 grudnia 2014, 22:50
@rakso: Gimbus 2000 ^^ Już trochę przestarzały model, bo wypiera go 2001, ale stary dwutysiak ma klasę ; p Żodyn jak ten tak nie chleje ^^
Odpisz
26 grudnia 2014, 23:43
Super jestem 2001 i go wypieram... To oznacza że muszę go zabić... ;-;
Odpisz
27 grudnia 2014, 08:40
@Niewierny69: bitch please ja znam 4 adresy >:-D
Odpisz
27 grudnia 2014, 09:00
Co chleje? Tymbarka? W wieku 13-14 lat sięgać po alkohol to już patologia. Poza tym nie rozumiem w ogóle idei melanżu. Jaki jest sens w uchlaniu się tak że niczego się nie pamięta, następnego dnia ból głowy i posmak wymiocin w ustach, ale jest szpan przed kolegami.
Odpisz
27 grudnia 2014, 09:31
@rakso: Ja również tego nie kumam. U mnie w klasie jest kilku takich "melanzowiczów", którzy chwalą się ilością wypitych piw. Mi alkochol nie smakuje i nie widzę sensu by się do niego zmuszać.
Odpisz
27 grudnia 2014, 21:39
@rakso: Mam nadzieję, że nie odebrano moich słów jako pochwała dla takich zachowań : ) W żadnym razie nie chcę, aby ktoś pomyślał, iż sam takowe praktykuję... Miałem na myśli jedynie, że w tym wieku spora część młodzierzy niestety tak ma. Choć znam sporo wyjątków od tego : )
Odpisz
21 maja 2020, 20:13
Dzień dobry! W 2020 nie mamy gimnazjum, gimbusy umarły
Odpisz
28 grudnia 2014, 13:58
sucharus Maximus
Odpisz
8 lipca 2019, 13:29
@PanSowa12: beka
Odpisz
27 grudnia 2014, 00:08
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 grudnia 2014, 22:56
Mamy Madzi?
Odpisz
26 grudnia 2014, 22:24
Oby do mnie nie przyszedł, a podobno mikołaj przeniósł się do pepsi
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:19
I na dodatek zawsze taki czerwony ;-;
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:06
Badumtss.
Odpisz