Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jaccku321

19 lipca 2017, 08:29

Prawdziwe było by jakby dostał PS4

Avatar kaka77

25 grudnia 2014, 00:57

Ale na wii u nie ma ciekawych propozycji (przynajmniej dla mnie)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar popek9001

28 grudnia 2014, 00:59

@kaka77: poczytałem sobie. playstation (PS popularnie zwane też psx) . wikipedia

Avatar kaka77

29 grudnia 2014, 20:59

@popek9001: Dobra, koniec wojen- nie mogę znaleźć artykułu o poprawnej nazwie psO... plastation1. Niech będzie że wygrałeś :P

Avatar Przybor9

26 grudnia 2014, 16:05

Klasyczny no life.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 18:30

@Przybor9: Wii U. Mówi ci to coś?

Avatar Przybor9

26 grudnia 2014, 20:37

Tak, to taka konsola zrobiona przez Nintendo.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 20:16

I dlatego jest tyle dziecinnych noobów w grach :x

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 21:47

Ja już od kilku lat mam zwykłe Wii. W tym roku dostaĺem grę na Wii U :/.

Avatar Slenderowiec2012

26 grudnia 2014, 15:08

Podpowiedź mamy: "To naklej obok Wii literkę U" ;__;

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 20:10

Avatar sksis

26 grudnia 2014, 19:57

ja bym plakal jak bym dostal wii U

Avatar MaxiorPL

26 grudnia 2014, 17:28

Wejdzcie na amazona.. tez mi problem..

Avatar cichy3215

26 grudnia 2014, 15:48

I tak kiedys umrze :p

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 15:11

Gdyby można było łatwo kupić na to gry w Polsce, od razu bym kupił!

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 15:07

Szczęscie to kupić Wii U w Polsce :|

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 23:24

Mam czekoladki biczys!

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 17:02

jeżeli dostane ps3 to bede wciekly

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 11:02

jestem wściekły

Avatar NightShadePL

24 grudnia 2014, 16:48

A w środku ubrania XD

Avatar fufon

24 grudnia 2014, 16:46

Ja bym wolał PS4

Avatar ognistyptak555

24 grudnia 2014, 16:10

pozazdrościć :V

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Przerwa na herbatkę

Płać pan

Phi!

Totalnie

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka