Widzę, że zyskałeś wiarę w ludzkość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Zapraszamy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 grudnia 2014, 19:51
Kiedyś jak szłam parkiem do domu zauważyłam dwóch chłopców,mieli ok. 10 lat którzy,robili sobie loda .-.
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:45
@wiki22: najlepsza historia :D szacun xD
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:48
@wiki22: O ku**a.... Ja to bym wziął ich chyba z koktajlu mołotowa zdjął o.e
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:08
@NataliaM_: heh dzięki
Odpisz
3 stycznia 2015, 10:41
@wiki22: U mojej siostry na zielonej szkole była plotka (dzieci 11 letnie), że jeden robił loda każdemu z chłopców, a jednemu wepchnął w tyły.
Odpisz
27 stycznia 2015, 21:00
@wiki22: Dużo lajków za wymyślone historie? Na prawdę? Wierzycie osobie którą nie znacie?
Odpisz
28 stycznia 2015, 16:00
@ChickenEatsRainbows: Nie kłamie by mieć lajki :) Nie jestem jak inne osoby które tylko to je pociąga :)
Odpisz
28 stycznia 2015, 18:27
@wiki22: A skąd mogę wiedzieć czy nie kłamiesz? Jesteście beznadziejni ludzie, że wierzycie w kłamstwa, a ja wiem, że ty mi dałaś tego minusa w poprzednim komentarzu.
Odpisz
28 stycznia 2015, 18:50
@ChickenEatsRainbows: a ja wiem że ty mi w tamtych ;) sam sie zachowujesz jakby łapki były najważniejsze zwracając na to że masz minusa. Zastanów się -,-
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:43
@wiki22: Zauważ , że nie zachowuje się tak jak ty, że pisze wymyślone historię, a później się cieszysz, że masz plusy.
Odpisz
29 stycznia 2015, 19:22
@ChickenEatsRainbows: nie wymyśliłam tej historii -'- Nie zachowujesz się tak? Hahhahah ale śmieszne
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:48
@wiki22: Śmieszna to ty jesteś. A ja ci i tak nie uwerzę, nawet jabyś coś powiedziała.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:03
@ChickenEatsRainbows: No i ch*j mnie to obchodzi
Odpisz
30 stycznia 2015, 18:18
@wiki22: A ch*j mnie obchodzi twoje wymyślone historię.
Odpisz
23 lutego 2015, 18:12
@wiki22: O. I jeszcze jedno. NIE JESTEM CHŁOPAKIEM. Napisałaś w komentarzu "sam" a jestem dziewczyną.
Odpisz
12 grudnia 2015, 15:40
@ChickenEatsRainbows: Uspokój się feministyczne dziecko.Idź do ubieranek!
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:33
I kto tu jest feministycznym dzieckiem. Po czym niby poznajesz że jestem dzieckiem?
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:34
W dodatku konwersacja była dawno, a ty się jeszcze czepiasz.
Odpisz
22 maja 2017, 17:04
@ChickenEatsRainbows: *Odkopuje Feministkę*
Odpisz
22 maja 2017, 17:05
Nie jestem feministką.
Odpisz
22 maja 2017, 17:11
@ChickenEatsRainbows: A ja szukam łopaty.
Odpisz
22 maja 2017, 17:14
Poczekaj.... Masz. A tak na drogę ;p
Odpisz
22 maja 2017, 17:15
@ChickenEatsRainbows: Nareszcie kres mej podróży.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 23:34
@Neronixu: spróbuj tym
Odpisz
31 sierpnia 2017, 23:35
@Neronixu: spróbuj tym
Odpisz
21 sierpnia 2018, 00:04
@Bartoszek22: Jak tam marsz feministek?
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:59
@wiki22: ale jakiego waniliowego czy truskawkowego czy czekoladowego? Chciałbym jeden rożek kupić wanilii
Odpisz
17 września 2015, 21:13
Jpd
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 19:34
Kiedyś do projektu w gimnazjum potrzebowaliśmy modelu samolotu, lubie sklejać to się zgłosiłam, wychowawczyni zwolnila mnie z lekcji i usiadłam w ostatniej ławce sali. W przedostatniej ławce siedziały dwie małe dziewczynki, na oko jedenastoletnie. Przez całą lekcję gadały. Kiedy już mnie zaczęły ręce boleć, zrobilam sobie przerwe i z czystej ciekawości zaczęłam słuchać o czym gadają. I taki tekst leci:
- W ogóle niedawno myślałam, czy by sobie nie wziąć ogórkiem, bo palce mi się już troche znudziły. No orgazmy przy palcówkach są, ale takie troche kiepskie.
Ja wielkie gały robie, a ta druga odpowiada znajomej.
- Ogórek jest mega, w ogóle bez porównania. Jeszcze przy pornosach jest za**biście. Albo jeszcze kiedyś Janek - wskazała na kolege z klasy - pokazał mi swojego. Ale wepchnąć nie chciał... Szkoda.
Myślałam, że zejde na zawał... Na koniec lekcji, wychodząc z sali zobaczyłam na podręczniku napis "Tajemnice przyrody 5".
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:48
@Ayakone: Dzisiejsze dzieci...
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:02
@Ayakone: Czekaj... Gimnazjum i podstawówka w jednej sali? Czegoś tu nie ogarniam...
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:10
@Ayakone: Chociaż i tak te dzieci były odważne. Większość omija mnie szerokim łukiem, pomimo tego, że moje psie bandziory tylko tak wyglądają i przez cały spacer radośnie merdają ogonem ;)
Odpisz
3 stycznia 2015, 10:33
Byłam zwolniona z lekcji i kleiłam to sama w sali, kóra była przypisana do naszej wychowawczyni. Ona uczyła przyrody/biologii, więc byłam na każdej lekcji przyrody/biologii tego dnia i paru innych dni.
Odpisz
27 stycznia 2015, 21:01
@Ayakone: Ja też miałam książkę Tajemnice przyrody 5.
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:49
Widziałam że jest taka wielka szkoła, w której jest i podstawówka i gimnazjum.
Odpisz
25 grudnia 2014, 20:18
Odpisz
26 grudnia 2014, 16:49
@Lao360: to zbedzjalńę
Odpisz
26 grudnia 2014, 20:55
@Sebzer: wiem ale że ktoś na taki pomysł wpadł i przyokazji ort
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:14
@Lao360: Nie widzisz że on to napisał specjalnie?
Odpisz
1 stycznia 2015, 12:37
@Pan_Bagietka: widze
Odpisz
1 stycznia 2015, 22:33
@Lao360: To po co ten obrazek?
Odpisz
2 stycznia 2015, 11:54
@Pan_Bagietka: Żeby był XD
Odpisz
31 grudnia 2014, 12:03
Omg...
Odpisz
31 grudnia 2014, 09:45
no to on jest dziwny oczywiście ten w gifie
Odpisz
31 grudnia 2014, 02:38
przybyłem zobaczyłem i niewieze własnym oczą
Odpisz
25 grudnia 2014, 12:48
Znam gorsze rzeczy, przez które nie odzyskam wiary w ludzkość przez najbliższe stulecie.
Odpisz
25 grudnia 2014, 23:49
pokasz
Odpisz
26 grudnia 2014, 02:25
@gabrysplodowski: zaraz dam obrazek do galerii, tylko musze mieć dostęp do peceta (przeglądam z fona)
Odpisz
27 grudnia 2014, 01:19
ja też żółwik jedi (robi żółwika jedi)
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:06
czekam
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:17
@Slavvek: Dawno nie mam tego obrazka. Sorry... masz coś na pocieszenie:
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 08:57
@Slavvek: albo dobra masz:
kumpel polecił mi pewną stronę (a ja jak głupi posłuchałem kolesia który ogląda yaoi). Wchodzę i na powitanie przeglądarka powitała mnie pytaniem "czy chcesz otworzyć tą stronę w trybie incognito", mimo wszystko czekałem aż się załaduje... najpierw pojawiła się reklama firmy robiącej "specjalistyczne" dilda (nazwy nie podam)... i wtedy moim oczom ukazało się... ... masz napisane na obrazku poniżej. Wciąż unikam go jak ognia.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 11:23
Jak dla mnie to, że ludzie krzywdzą i zabijają ludzi (i inne stworzenia) z takich powodów, jak religia czy po prostu sadyzm albo że głosują na bandę czworga jest znacznie gorsze, niż to, że kogoś kręci nietypowe porno. A nawet niż to, że jakiś dziesięciolatek lubi uprawiać seks. Ale może się nie znam.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:27
@Mijak: tak, ale to nie znaczy że trzeba faktem oglądania takiego porno chwalić i pokazywać go innym. Pozatym nie oglądam wiadomości więc nie docierają do mnie newsy o morderstwach itd.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:30
Faktycznie, nie jest to coś, czym należy się chwalić. Chyba, że tylko komuś, o kim wiadomo, że jego/ją też kręcą takie rzeczy.
Ale nie jest to powód, żeby tracić całą wiarę w ludzkość. A już na pewno nie najważniejszy.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:34
@Mijak: nie mówię że najwaźniejszy, tylko jeden z świeższych. Wiare w ludzkość tracę bo okazuje się że rozpowszechnianie dziwnego porno staje się (chyba) jakimś trendem bo wszędzie się z tym spotykam.
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:06
W temacie, ale nie na temat: Moi koledzy siedzieli w kościele w pierwszym rzędzie. Ja idę do komunii, oni mnie zauważają i wrzeszczą: "O! *** (Me imię), cześć!
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 19:01
Tia, przypomniała mi się pewna rozmowa moich kolegów w 5 klasie na pewnej lekcji WDŻ (ni pamiętam dokładnie):
- Ej, [...] (sorki, nie mogę sobie przypomnieć tej treści, pominę) samogwałtu?
- No. Czuć wtedy taką... Władzę w rękach, nie?
- Jasne.
Potem jeden z nich zawołał: "Kto ma żołędzia?"
A pod koniec tamtego roku wyciągał od innego kolegi telefon i z kilkoma innymi oglądali pornole. Zawiodłem się ._.
Potem dochodziły lekcje na basenie (ze szkoły). Pod prysznicami jeden kolega pytał się wszystkich: "Masz statek kosmiczny?" (chodziło oczywiście o interes). Potem z innym, też pod prysznicami przechwalali się między sobą jego długością. Oprócz tego, gdy ktoś się przebierał włamywali się do przebieralni (badziewny zamek...) i wspinali się na nią. 2:0 dla idiotyzmu ._.
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:00
Co się dzieje z tym światem...
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:07
Kurna mać, nie widzicie że ktoś trolluje? Jak dzieciak miałby współżyć, skoro jego organizm nie jest do tego przystosowany?
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:12
@darcus: A może ten pseudo dzieciak jest zboczeńcem...?
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:17
@Pan_Bagietka: Dzieciak jest na to za młody, a ktoś starszy nie podszywałby się pod dzieciaka.
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:27
@darcus: Może i masz racje... ;-;
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:55
@Pan_Bagietka: O ile dziewczyna od urodzenia niemal ma rozwinięte narządy płciowe, o tyle męskie dojrzewają w wieku 12/13 lat. Najmłodszy ojciec udokumentowany przez internet miał 13 lat.
Żeby było prościej - 10-latkowi jeszcze nie staje...
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:16
Mylisz się męszczyzną staje już od 5 roku życia sam tak miałem a jakbys nie wiedziała to w dodatku ci powiem że każdy już od podstawówki miał problemy z niekontrolowaną erekcją więc podsumowując od 5 roku życia dostają męszczyźni erekcji ale dopóki nie dojrzeją ich narządy płciowe nie będą w stanie tego kontrolować :]
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 20:51
@Lenksy2: Nie każdemu drogi panie, o ile się orientuję : ) To co mówisz może być prawdą, ale na pewno w wielu przypadkach erekcja jak i ejakulacja występują o wiele później.
ZEDYTOWNO: Nie znam się.
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:12
@Lenksy2: Troll czy debil? Po pierwsze erekcja(spowodowana przez testosteron) jest możliwa od 12 roku życia... Po drugie w wieku dziecięcym staje z innego powodu(siusiu)... Po trzecie nie da się tego kontrolować -,-
Odpisz
29 grudnia 2014, 22:16
@randalf28: tak jakbyś chciał wiedzieć mi stanął gdy miałem jeszcze 8 lat (że tak powiem stanął bo już nie wyrabiam) czy wy naprawde nie poznaliście (do chłopaków) takiej sytuacji że wam na lekcji w podstawówce stanął? każdy to pewnie doświadczył a pozatym nie troll i nie debil pisze to co wiem i sie odwal
Odpisz
30 grudnia 2014, 09:29
Nie masz racji
Odpisz
30 grudnia 2014, 09:43
Tak naprawde to 10 latkowi staje
Odpisz
30 grudnia 2014, 09:46
@randalf28: Prawda a w ogóle o czym do ch*ja wy gadacie na serio takie rzeczy
Ps Darcus Nie tylko penisem załatwisz te sprawy ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:22
@Lenksy2: Tak jak już napisałem... ,,erekcja spowodowana chęcią siusiu"-zdarza się od urodzenia -,-
Odpisz
30 grudnia 2014, 12:41
Nie cierpię mego pokolenia
Odpisz
25 grudnia 2014, 17:55
A ja śpię z misiem w łóżku...
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:01
pjona :D
Odpisz
30 grudnia 2014, 01:17
@asdf0:
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 00:50
69 komentarzy o.o .jestem zły i to zepsułem huehuehue
Odpisz
30 grudnia 2014, 00:45
Ja z chęcią przyjmuję ofertę, tylko żeby później nie było, że go dupa boli.
Odpisz