Całkiem niedawno mocno podpadłem najlepszemu kumplowi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Hobby dla faceta
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Drewniany kominek
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2014, 01:29
Odpisz
27 grudnia 2014, 19:57
@TVziom: co w tym smiesznego
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:12
@Sebzer: Nie słyszałeś nigdy "wygrałeś internety"?
Odpisz
30 grudnia 2014, 20:05
@TVziom: Rekord strzałek wyczuwam.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 18:42
widziałam więcej strzałek :3
Odpisz
18 czerwca 2018, 23:14
@DragonJuzik125: przesadzacie
Odpisz
9 października 2016, 12:56
Odpisz
14 sierpnia 2015, 18:41
ta "Me Gusta"...
ONA JEST WINNA ŻE PŁACZĘ ZE ŚMIECHU NA ZIEMI!!!!
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2014, 10:10
Myślałem na początku że ten ludek w lewym dolnym rogu wymiotuje
ale on chyba ssie ogórka .
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:54
@Uszko: on wymiotuje
Odpisz
27 grudnia 2014, 22:41
@Uszko: Też myśląłam że to ogurek
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:06
@Bella_Cullen: Ej patrz czy to nie słownik
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:10
@fanlecha: Wiesz, gramatyka jest równie ważna co ortografia.
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:16
@Uszko: Hmm w lewym dolnym rogu nie ma żadnego ludka. :P
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:10
@autsajder12: ten z czymś zielonym jest od 5 obrazka
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:59
A ciul z tym ważne, że orto jest.
Odpisz
30 grudnia 2014, 20:12
@Uszko: w prawym dolnym rogu*
Odpisz
30 grudnia 2014, 21:53
@wika45680: No tak jest ale w prawym dolnym rogu.:]
Odpisz
30 grudnia 2014, 23:00
@fanlecha: mam dyslekcję i dysortografię więc się nie czepiaj
Odpisz
31 grudnia 2014, 00:22
@Bella_Cullen: "Mam dysleksje i dysortografie, więc sie nie czepiaj". To jest nie istniejąca choroba i Ci którzy nie potrafią się tego nauczyć właśnie tak piszą.(Już widzę łapki w dół)
Odpisz
31 grudnia 2014, 02:22
@Szamal23: ty mi zarzucasz że wymyśliłam sobie chorobę Która dotyka tysiące jeśli nie nawet miliony ludzi na ŚWIECIE?!
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 19:10
Ludzik z me gusta...
Odpisz
30 grudnia 2014, 15:04
"Rozwiń zdanie"
Odpisz
27 grudnia 2014, 01:30
stare ale dalej dobre:D
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:22
@sectus: z pap... A nie, ciebie to wku*wia. :3
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:18
ła tra fffaaaaaak!
Odpisz