Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TVziom

27 grudnia 2014, 01:29

Avatar Sebzer

27 grudnia 2014, 19:57

@TVziom: co w tym smiesznego

Avatar XpiterekX

30 grudnia 2014, 14:12

@Sebzer: Nie słyszałeś nigdy "wygrałeś internety"?

Avatar
Michaelpl03

30 grudnia 2014, 20:05

@TVziom: Rekord strzałek wyczuwam.

Avatar DragonJuzik125

14 sierpnia 2015, 18:42

widziałam więcej strzałek :3

Avatar Grzechoooo

18 czerwca 2018, 23:14

@DragonJuzik125: przesadzacie

Avatar kamil10201

9 października 2016, 12:56

Avatar DragonJuzik125

14 sierpnia 2015, 18:41

ta "Me Gusta"...
ONA JEST WINNA ŻE PŁACZĘ ZE ŚMIECHU NA ZIEMI!!!!

Avatar Uszko

Edytowano - 27 grudnia 2014, 10:10

Myślałem na początku że ten ludek w lewym dolnym rogu wymiotuje
ale on chyba ssie ogórka .

Avatar Kubox123456

27 grudnia 2014, 11:54

@Uszko: on wymiotuje

Avatar Bella_Cullen

27 grudnia 2014, 22:41

@Uszko: Też myśląłam że to ogurek

Avatar fanlecha

30 grudnia 2014, 14:06

@Bella_Cullen: Ej patrz czy to nie słownik

Avatar
Michaelpl03

30 grudnia 2014, 14:10

@fanlecha: Wiesz, gramatyka jest równie ważna co ortografia.

Avatar autsajder12

30 grudnia 2014, 17:16

@Uszko: Hmm w lewym dolnym rogu nie ma żadnego ludka. :P

Avatar wika45680

30 grudnia 2014, 18:10

@autsajder12: ten z czymś zielonym jest od 5 obrazka

Avatar fanlecha

30 grudnia 2014, 19:59

A ciul z tym ważne, że orto jest.

Avatar krystian23

30 grudnia 2014, 20:12

@Uszko: w prawym dolnym rogu*

Avatar autsajder12

30 grudnia 2014, 21:53

@wika45680: No tak jest ale w prawym dolnym rogu.:]

Avatar Bella_Cullen

30 grudnia 2014, 23:00

@fanlecha: mam dyslekcję i dysortografię więc się nie czepiaj

Avatar Szamal23

31 grudnia 2014, 00:22

@Bella_Cullen: "Mam dysleksje i dysortografie, więc sie nie czepiaj". To jest nie istniejąca choroba i Ci którzy nie potrafią się tego nauczyć właśnie tak piszą.(Już widzę łapki w dół)

Avatar Bella_Cullen

31 grudnia 2014, 02:22

@Szamal23: ty mi zarzucasz że wymyśliłam sobie chorobę Która dotyka tysiące jeśli nie nawet miliony ludzi na ŚWIECIE?!

Avatar Pikachu

Edytowano - 30 grudnia 2014, 19:10

Ludzik z me gusta...

Avatar moonbeam

30 grudnia 2014, 15:04

"Rozwiń zdanie"

Avatar sectus

27 grudnia 2014, 01:30

stare ale dalej dobre:D

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2014, 14:22

@sectus: z pap... A nie, ciebie to wku*wia. :3

Avatar mrofpower

30 grudnia 2014, 14:18

ła tra fffaaaaaak!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Hobby dla faceta

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Drewniany kominek

Fajnie że odpowiedzieli

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka