Kobiety kontra faceci - Ubiór
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2015, 21:25
Na ślub przyjaciółki na czarno bo żałobę ma XD
Odpisz
2 stycznia 2015, 20:08
zaręczyny? WHAT?
Odpisz
2 stycznia 2015, 14:07
faceci mają łatwo ; P
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:55
No i Problem? zresztą Po stronie Facetów (czyli mojej np) powinny być też inne krawaty a z garniturem to racja żeby se tak parę kupić to się po prostu nie chcę albo hajsu ni ma
Odpisz
29 grudnia 2014, 11:33
Suknie? Spódnice? Rajstopy? To nie dla mnie (jestem kobietą, ale wole inne życie)
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:56
@Valkyr1024: Dresy? Sandaly? Białe skarpety? To dla Ciebie!
A tak poważnie. To coś w tym jest. Osobiście (mimo iż mam dopiero je**ne 14 lat) wole dziewczyny, które ubierają się swobodnie (nie mówię o dresach).
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:28
@Valkyr1024: Rozumiem cię, ale chyba na takie okazję wypada włożyć jakąś sukienkę, czy spódnicę.
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:58
Czarna na ślub ???
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:07
@BUCxD: o tym samym pomyślałam :D
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:24
@BUCxD: Pewnie to nie czarny tylko jakiś kolor który znają tylko dziewczyny.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2015, 13:00
Ja mam zero sukienek tylko dżinsy i bluzki
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:41
Czemu na ślub przyjaciółki na czarno, jak na pogrzeb.. ?
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:54
@Nextt: Bo to koniec wolnego życia męża przyjaciółki.
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:24
kłamstwo ja mam do wszystkiego dresy no może czasami ubiorę jakieś inne spodnie :P
Odpisz