Nikt nie jest straszniejszy... nikt!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy to pożyją
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2016, 17:23
Moj kolega ma taki ustawiony avatar .-.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:19
Donald Tusk jest najstraszniejszy !
Odpisz
25 marca 2016, 23:11
@kronim: Jakbyś miał powód...
Odpisz
11 września 2015, 18:13
To nie jest Dolan. To jest gołomp, tyle że z nogami Dolana, brzuchem Dolana i głową Dolana... Paczcie jak się czai skuhwiel.
Odpisz
29 maja 2015, 07:42
Popatrzcie tylko na ten jego cwany uśmieszek.... on jest podejrzany!
Odpisz
1 stycznia 2015, 13:52
"Pokazać ci kotki w piwnicy" czy tylko mi się przypomniało "Bezpieczeństwo Dziecka" ?
Odpisz
11 marca 2015, 20:55
mi też
Odpisz
26 marca 2015, 19:18
@kacpermajewski: i mi
Odpisz
4 kwietnia 2015, 16:19
7 takich puszystych koteczków!
Odpisz
2 stycznia 2015, 01:42
@PanPlacek222 Mi
Odpisz
1 stycznia 2015, 13:16
w oryginale pedobear mówił "it's raping time" ;_;
adminowa cenzura
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:06
dolan , plz ;_;
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:31
@TheSticks: Psychopato, ty tu :o
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:22
@TheSticks: Dolan plz stahp.
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:41
@Juli826: Psychopata jest wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 stycznia 2015, 00:47
@TheSticks: Pokazać Ci kotki w mojej piwnicy?
Odpisz
1 stycznia 2015, 08:11
@DeadExtreme: Da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:49
O nie tylko nie Dolan! D:
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:22
hehehe...to nie śmieszne...
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:17
Czemu on jest straszny ? ;-; nie rozumiem tego.
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:30
@Rander: Widziałeś jakiś obrazek z nim?
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:20
@MrStick: Tak... ale to tylko obrazek -.-
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:45
@Rander: Slenderman, Pedobear i UHG to też obrazki :l
Odpisz
1 stycznia 2015, 00:27
@Minerman: po prostu emm może dam obrazek ;d
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:56
@Minerman: Akurat Slender to gra :)
Odpisz
1 stycznia 2015, 02:26
@Darwineek: Dolan plz, pomyśl o dzieciach (tłumaczenie obrazka nr 2) to było kiedyś na jeja XD
Odpisz
1 stycznia 2015, 03:29
@MrWonny: Akurat slender to postać. A nazwa gry powstała od jego imienia.
Odpisz
1 stycznia 2015, 04:27
@Mewtwo1: Slenderman to postać. Slender to gra
Odpisz
1 stycznia 2015, 04:44
czyli dolan to zboczeniec ? ^_^
Odpisz
1 stycznia 2015, 16:53
@Swagger409: Dolan to dolan
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:04
dolan to dolan, zboczeniec to zboczeniec :D
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:12
Accually is dolan
Odpisz