Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2019, 22:11
@Konto usunięte: Ps. To jest Holandia
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2015, 17:56
Węgry świntuszą z Brytanią, tego się nie spodziewałam XD
"Będzie fajnie" 8)
Odpisz
4 lutego 2015, 23:31
dowiedziałem się prawdy ;-;
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:10
Ku*wa dlaczego mi to przypomnieliście !
Odpisz
29 grudnia 2014, 22:57
@polandball1: Wytłumacz się!
Odpisz
30 grudnia 2014, 09:54
@Jejowicz2: Wezwali mnie żebym przetykał kibel a ujrzałem to
Odpisz
30 grudnia 2014, 12:46
@polandball1: To czemu nie uciekałeś! Myślałem że to Francja i Brytania są naszymi rodzicami a tu! ;(
Odpisz
30 grudnia 2014, 12:50
@Jejowicz2: Może jestem ojcem ameryki ale nie twoim
Odpisz
30 grudnia 2014, 12:59
@polandball1: Ale Chodzi ci o USA tego młodszego czy starszego jeżeli młodszego to jak coś jesteśmy Bliźniakami
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:04
@Jejowicz2: Ty jesteś starszy czy młodszy ?
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:06
@polandball1: Młodszy! ;(
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:09
@Jejowicz2: Aha hmmmm to może jestem waszym ojcem ?!
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:12
@polandball1: Nie pamiętasz w którym to roku było?
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 13:15
@Jejowicz2: Gdzieś tak w 1867
Odpisz
31 grudnia 2014, 03:10
@polandball1: Witaj tato
Odpisz
31 grudnia 2014, 20:58
@Jejowicz2: Wtedy ...... Jak żyjesz , Z kim jesteś ? Gdzie pracujesz ?
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:05
@polandball1: Żyje za swoje z braćmi (USA i USA) pracuję w Disneylandzie
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:07
@Jejowicz2: W disneylandzie jako kto pracujesz , jako myszka Miki ?
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:08
@polandball1: Pracuje jako szef :3
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:09
@Jejowicz2: No to nieźle
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:11
@polandball1: ^^ a ty tato gdzie pracujesz? jak żyjesz i czemu nic mi o sobie nie mówiłeś!
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:52
@Jejowicz2: Pracuje jako Św Mikołaj i Chuck Norris,Mieszkam w Villi nad morzem w Gdyni,W ogóle nie wiedziałem ze żyjesz !
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:16
@polandball1: Aha a ja mieszkam w Willi z basenem która jest na Hawajach :3 zarabiam 623432 miliardów dolarów na dzień :3
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:49
@Jejowicz2: Pfff Ja tyle zarabiam
w minutę
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:54
@polandball1: A jeszcze 735 zer do tego
Odpisz
1 stycznia 2015, 02:05
@Jejowicz2: Tylko, u mnie jeszcze 1314232 zer
Odpisz
1 stycznia 2015, 13:33
@polandball1: A u mnie 8756756756756756734562354634634634653463463463465 zer do kwadratu przeciętnego :) (czyli razy 7447547457457457457457457674)
Odpisz
6 stycznia 2015, 20:04
@polandball1: wydało się jesteś moim ojcem...
Odpisz
6 stycznia 2015, 20:05
@Jejowicz2: nie oklakłamuj go wiem że jesteś biedny...
Odpisz
6 stycznia 2015, 21:09
Ja nie jestem biedny to jest jakiś stereotyp. O to moje złote ferrari
Odpisz
7 stycznia 2015, 06:16
Jestem bogaty
Odpisz
7 stycznia 2015, 13:12
@polandball1: ale nie masz tajnych służb! a ja mam!
Odpisz
7 stycznia 2015, 15:03
Ha ha,mam tylko o tym nie wiesz 1-0 grasz dalej
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:12
@polandball1: teraz wiem!
Odpisz
4 stycznia 2015, 10:27
Germoney przestań!
Odpisz
3 stycznia 2015, 19:08
w Ameryce nie ma żółtej barwy :P
Odpisz
3 stycznia 2015, 08:13
Od Anglik jest kobietą a Francja facetem?
Odpisz
2 stycznia 2015, 23:29
Amerykę przyniósł orzeł, który po drodze karmił go hamburgerami i uczył napi**dalać z karabinu i tak nauczył go demokracji...
Odpisz
2 stycznia 2015, 14:28
Czemu Polandball ma przepychacz?
Odpisz
2 stycznia 2015, 14:46
@JanekPokemon: Nowy w internetach?
Odpisz
2 stycznia 2015, 15:03
@handlash: Tak :)
Odpisz
2 stycznia 2015, 15:55
@JanekPokemon: bo jego nazendzie pracy nadany mu przez niemcy/wielką brytanie
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:14
@JanekPokemon: Dlatego że przepycha kible w Wielkiej Brytanii.
Odpisz
2 stycznia 2015, 11:32
Matką Ameryki jest Wielka Brytania a jej ojcem jest pragnienie suwerenności. Byli to kolonisci Brytyjscy którzy zapragneli stworzyć własne państwo i przestać być zależnym od Wielkiej Brytanii co doprowadziło do wojny...
...I tak właśnie powstały Stany Zjednoczone
Odpisz
2 stycznia 2015, 11:42
@Mike0807: Wróć! Pamiętaj o herbatce przed wojną. Najpierw była herbata bostońsk ;)
Odpisz
2 stycznia 2015, 11:46
tak tak były różne akcje żeby wkurzyć Anglików no a ta jest najbardziej znana
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:49
@Mike0807: Nie zapomnijmy o polakach którzy walczyli o wolność USA w nadziei że kiedy wygrają to Amerykanie się nam odwdzięczą lecz było tak jak zawsze. Skończyło się na słowach.
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:15
Dla niekumatych gimbusów.
Polacy popłyneli do Ameryki Pn. założyli kilka koloni ale po trzecich rozbiorach skończyła się Polska inwazja na amerykę
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:19
@TypowyPolak: Nie wolno też o polskich generałach, Kościuszce, Pułaskim i jeszcze jednym którego nazwiska nie pamiętam), walczących o niepodległość Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:25
@Myszkapl: Racja w Stanach nawet jest ulica im. Kościuszki i chyba nawet obchodzą swięto Kościuszki nie pamiętam dobrze
Odpisz
30 grudnia 2014, 09:03
@TypowyPolak: Ja właśniem ieszkam na Kościuszki.
Odpisz
30 grudnia 2014, 15:18
@LaysPaprykowe: w Polsce czy USA? :D
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:41
W Polscr xd
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:00
@TypowyPolak: Kosciusko – miasto w hrabstwie Attala, w amerykańskim stanie Missisipi. W 2000 miasto miało 7372 mieszkańców.
Odpisz
2 stycznia 2015, 09:45
@Myszkapl: Nie chcę was smucić, ale w mieście Pulaski w stanach powstało Ku Klux Klan...
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:49
Słyszałam o tym, lecz dla czemu miałoby mnie to smucić?
Odpisz
2 stycznia 2015, 08:45
ale ja czegoś tutaj nie rozumiem w tym komiksie......brytania powiedziała "i polska? " a ja tam nie widze rzadnej polski tylko monako....?
Odpisz
2 stycznia 2015, 08:57
@crazenata: to jest polandball kolory są celowo odwrócone
Odpisz
2 stycznia 2015, 09:17
a ok
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:18
Jakby ktoś nie wiedział, na lewo od Brytanii leży Holandia.
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:36
,,nie monako"
Odpisz