Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Areku_San

21 listopada 2020, 06:23

A Ty masz rodziców śmieszków i przywieźli ci 2kg cukru

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2015, 06:07

Ja tak mówiłam...

Avatar pegaz90

30 grudnia 2014, 19:11

Ja mówię wstąp do sklepu i coś se kup (żeby więcej grać) XD

Avatar VanQuisch

Edytowano - 2 stycznia 2015, 16:37

@pegaz90: A ja od rana obserwuję rodziców i jak jest jakaś robota to odrazu ją wykonuję. Gdy już nie ma żadnej roboty do wykonania to po cichu zamykam się w pokoju i odpalam kompa. A gdy mama/tata wejdą do pokoju to pytam się czy jest coś do zrobienia. Prawie zawsze działa :D

Avatar sectus

2 stycznia 2015, 18:38

@VanQuisch: ja tak samo...

Avatar VanQuisch

11 stycznia 2015, 21:29

@sectus: Bo podstawa to dobra taktyka :D

Avatar siemek22

2 stycznia 2015, 16:23

Not tru, nie jadam słodyczy oprócz gorzkiej czekolady :v

Avatar EmoZioma1

3 stycznia 2015, 17:24

@siemek22: Gorzka czekolada niestety, słodka nie jest xd na szczęście nie jem słodyczy..

Avatar siemek22

3 stycznia 2015, 17:41

@EmoZioma1: No ale pod słodycze podchodzi :v Miałem też na wegeterianizm się przerzucić ale nu, zbyt kocham mięso :v

Avatar EmoZioma1

3 stycznia 2015, 17:43

@siemek22: Słodycz to jest..ale ma gorzki smak. No a mięso..nie przepadam. Jak już to zjem coś z grilla..i szynkę pieczoną.

Avatar Ewusia11

3 stycznia 2015, 00:34

Ja ciągle tak mówię 😆

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 18:42

Ja mówiłem: "Kup mi coś dobrego" bo chipsy nie są słodkie ;]

Avatar sectus

2 stycznia 2015, 18:37

u mnie jest kup cos do picia

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 16:41

Mi przywieźli raz burak ;-;

Avatar iger3

2 stycznia 2015, 16:48

I jak? Słodki był? :p

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 16:48

ja zawsze mówię "kup mi grę" "kup mi laptopa" "kup mi tablet" kup mi konsole" "kup mi lepszy telefon" "kup mi telewizor zakrzywiony 3D HD z 20 monitorami" XD

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 16:39

Proszę, cukier w kostkach xD

Avatar Henzej

2 stycznia 2015, 16:05

kup mi karte za 10 zł

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2014, 17:01

Ja mówię "kup mi chipsy, tylko takie duże" ;-;

Avatar Arrow1223

30 grudnia 2014, 17:15

xD

Avatar dydol98

30 grudnia 2014, 14:48

ojciec zawsze mi odpowiada kilo cukru też jest słodki ...

ojciec troll

Avatar Arrow1223

30 grudnia 2014, 16:16

@dydol98: Mi też

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2014, 11:22

Ja wolę by kupili mi coś z KFC. Najlepiej Texasa.

Avatar Fantie

30 grudnia 2014, 11:12

Tru.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Arrow1223
Dodane przez: Arrow1223

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Lekko nie będzie

Ładne rzeczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka