Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2020, 06:23
A Ty masz rodziców śmieszków i przywieźli ci 2kg cukru
Odpisz
8 sierpnia 2015, 06:07
Ja tak mówiłam...
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:11
Ja mówię wstąp do sklepu i coś se kup (żeby więcej grać) XD
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2015, 16:37
@pegaz90: A ja od rana obserwuję rodziców i jak jest jakaś robota to odrazu ją wykonuję. Gdy już nie ma żadnej roboty do wykonania to po cichu zamykam się w pokoju i odpalam kompa. A gdy mama/tata wejdą do pokoju to pytam się czy jest coś do zrobienia. Prawie zawsze działa :D
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:38
@VanQuisch: ja tak samo...
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:29
@sectus: Bo podstawa to dobra taktyka :D
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:23
Not tru, nie jadam słodyczy oprócz gorzkiej czekolady :v
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:24
@siemek22: Gorzka czekolada niestety, słodka nie jest xd na szczęście nie jem słodyczy..
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:41
@EmoZioma1: No ale pod słodycze podchodzi :v Miałem też na wegeterianizm się przerzucić ale nu, zbyt kocham mięso :v
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:43
@siemek22: Słodycz to jest..ale ma gorzki smak. No a mięso..nie przepadam. Jak już to zjem coś z grilla..i szynkę pieczoną.
Odpisz
3 stycznia 2015, 00:34
Ja ciągle tak mówię 😆
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:42
Ja mówiłem: "Kup mi coś dobrego" bo chipsy nie są słodkie ;]
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:37
u mnie jest kup cos do picia
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:41
Mi przywieźli raz burak ;-;
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:48
I jak? Słodki był? :p
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:48
ja zawsze mówię "kup mi grę" "kup mi laptopa" "kup mi tablet" kup mi konsole" "kup mi lepszy telefon" "kup mi telewizor zakrzywiony 3D HD z 20 monitorami" XD
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:39
Proszę, cukier w kostkach xD
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:05
kup mi karte za 10 zł
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:01
Ja mówię "kup mi chipsy, tylko takie duże" ;-;
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:15
xD
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:48
ojciec zawsze mi odpowiada kilo cukru też jest słodki ...
ojciec troll
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:16
@dydol98: Mi też
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:22
Ja wolę by kupili mi coś z KFC. Najlepiej Texasa.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:12
Tru.
Odpisz