Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar michgol

11 stycznia 2017, 00:02

Gdyby na tym obrazku nie było dziewczyny, snu i nauki, byłby ten obrazek o mnie

Avatar Papyrusek

12 października 2016, 15:33

i do ku*wa ciężkiej pi**y twojej starej asz do emerytury
ehhhhhhhhhhhhhh

Avatar master885

13 kwietnia 2015, 15:59

jak nie niebyloby nauki to na wszystko mialbym czas ;d

Avatar PanSowa12

28 stycznia 2015, 18:23

podmiane bym zrobił dziewczynę na anime bo chce być singlem

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 16:10

U mnie najmocniej ciągną gry ;-;
Sen też ciągnie ale nie tak mocno...
Nauka czasami mi pociągnie ;-;
A dziewczyna nie chcę mi ciągnąć ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar michgol

10 stycznia 2015, 13:05

"Dziewczyna nie chce mi ciągnąć" I know what you mean xD

Avatar VanQuisch

11 stycznia 2015, 21:40

@Mr_Limonka: Właściwie to obydwa są dobre i pasują do sytuacji :-|

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2015, 16:32

sen mnie nie ciągnie
jestem dziewczyną
a więc?
podmianka
sen na anime
dziewczyna na książki

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2015, 18:48

W sumie ja nie jestem rozciągany tylko ciągnięty przez gry i sen.

Avatar ananas444444

3 stycznia 2015, 16:36

nie mam dziewczyny

Avatar max1234

3 stycznia 2015, 16:21

Z jakiego to odcinka ?

Avatar rad521

3 stycznia 2015, 00:52

skoro mowa o spongebob'ie to kiedy wychodzi film

Avatar madzia43210

2 stycznia 2015, 17:05

nie mam dziewczyny xd

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 17:48

@madzia43210: Ja też dziewczyny nie mam, za to mam chłopaka

Avatar Matii303

2 stycznia 2015, 20:57

WTF :O

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 21:47

@Matii303: Bo jestem dziewczyną...

Avatar benben7

2 stycznia 2015, 20:00

a w dupie mam sen

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 stycznia 2015, 16:50

Twoja dziewczyna to taco? O_o

Avatar kolkav5

2 stycznia 2015, 16:58

Przynajmniej ma dziewczynę.

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 17:35

@kolkav5: Taką dziewczynę, którą kupił w budce z meksykańskim żarciem

Avatar DickAss

2 stycznia 2015, 16:36

A to moje:

Avatar kemot54

2 stycznia 2015, 17:03

@DickAss: Miszcz paint'a

Avatar Alcatras

31 grudnia 2014, 21:40

wszystko się zgadza tylko nie mam dziewczyny.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Brawo za czujność!

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka