Moje życie na jednym obrazku...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2017, 00:02
Gdyby na tym obrazku nie było dziewczyny, snu i nauki, byłby ten obrazek o mnie
Odpisz
12 października 2016, 15:33
i do ku*wa ciężkiej pi**y twojej starej asz do emerytury
ehhhhhhhhhhhhhh
Odpisz
13 kwietnia 2015, 15:59
jak nie niebyloby nauki to na wszystko mialbym czas ;d
Odpisz
28 stycznia 2015, 18:23
podmiane bym zrobił dziewczynę na anime bo chce być singlem
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:10
U mnie najmocniej ciągną gry ;-;
Sen też ciągnie ale nie tak mocno...
Nauka czasami mi pociągnie ;-;
A dziewczyna nie chcę mi ciągnąć ;-;
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:22
wygrałeś ;_;
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:23
A dziewczyna nie chcę mi ciągnąć" xD Nie powiem jak to brzmi... !
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:24
@Hassh: Co wygrałem ;-;?
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:24
You make my day.
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:38
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:02
@maroko11: Wywal Explorera i wezmę to wiadro ;-;
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:09
Proszę
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:14
@maroko11: Oh my hero!
Odpisz
2 stycznia 2015, 19:30
@XiaTheWolf: O to chodziło ;_;
Odpisz
2 stycznia 2015, 21:43
@Hassh: Aha, to ja nie kumata jestem :D
Odpisz
2 stycznia 2015, 22:48
@XiaTheWolf: no troche :P
Odpisz
3 stycznia 2015, 10:21
@VanQuisch: you MADE my day
Odpisz
10 stycznia 2015, 13:05
"Dziewczyna nie chce mi ciągnąć" I know what you mean xD
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:40
@Mr_Limonka: Właściwie to obydwa są dobre i pasują do sytuacji :-|
Odpisz
6 stycznia 2015, 16:32
sen mnie nie ciągnie
jestem dziewczyną
a więc?
podmianka
sen na anime
dziewczyna na książki
Odpisz
3 stycznia 2015, 18:48
W sumie ja nie jestem rozciągany tylko ciągnięty przez gry i sen.
Odpisz
3 stycznia 2015, 16:36
nie mam dziewczyny
Odpisz
3 stycznia 2015, 16:21
Z jakiego to odcinka ?
Odpisz
3 stycznia 2015, 00:52
skoro mowa o spongebob'ie to kiedy wychodzi film
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:05
nie mam dziewczyny xd
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:48
@madzia43210: Ja też dziewczyny nie mam, za to mam chłopaka
Odpisz
2 stycznia 2015, 20:57
WTF :O
Odpisz
2 stycznia 2015, 21:47
@Matii303: Bo jestem dziewczyną...
Odpisz
2 stycznia 2015, 20:00
a w dupie mam sen
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2015, 16:50
Twoja dziewczyna to taco? O_o
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:58
Przynajmniej ma dziewczynę.
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:35
@kolkav5: Taką dziewczynę, którą kupił w budce z meksykańskim żarciem
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:36
A to moje:
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:03
@DickAss: Miszcz paint'a
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:40
wszystko się zgadza tylko nie mam dziewczyny.
Odpisz