Nietypowa reklama przedszkola
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2015, 11:19
Stare, już tej reklamy nie ma
Odpisz
16 września 2023, 17:48
@psychohomik: Czym ją zastąpili?
Odpisz
4 stycznia 2015, 10:45
Kiedyś w szpitalu na drzwiach był ten miś
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:57
@Henzej: To jest Pedobear
Odpisz
16 września 2023, 17:46
@Henzej: Happy Tree Friends!
Odpisz
31 marca 2018, 02:32
a specjalna atrakcja to małe kotki w piwnicy :)
Odpisz
16 czerwca 2015, 13:04
Dzieci Nie wchodźcie! Nie słuchajcie się go!
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:31
DZIECI, NIE WCHODŹCIE!
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:25
@ChickenEatsRainbows: Dzieci! Nie słuchajcie się go!!!
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:18
@ChickenEatsRainbows: Cicho bądź! Bo je spłoszysz!
Odpisz
27 stycznia 2015, 20:48
NIE SŁUCHAJ SIĘ JEJ! Kurna, czy wy na jeja nie umiecie rozpoznawać płci?
Odpisz
6 stycznia 2015, 15:40
a w przedszkolu czeka na nich ,,niespodzianka'' na reklamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:27
on kocha dzieci a w piwnicy sami się dowiecie bo tam on lubi być
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:24
pedober dzieci go kochają w innym sensie hehehehhehehehehehheh
Odpisz
4 stycznia 2015, 16:12
dzigel dzigel bęc dzigęl bęc jcfvncn fivf
Odpisz
4 stycznia 2015, 16:18
@ololol: Co takiego ku*wa?? bo nie rozumiem...
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:01
przerobiona muzyka świąteczna.
Odpisz
16 września 2023, 17:47
@ololol: XXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LMAO LMAO ROFL ROFL TURBOŚMIESZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
4 stycznia 2015, 14:52
Wie ktoś może, gdzie to jest/było? (chyba że to fejk)
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2015, 14:42
ku*wa....ever
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:09
A w tym przedszkolu ktoś na nich czeka z "niespodzianką" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:27
Z puszystymi koteczkami w piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:47
@Nieznany_w_internecie: Z bardzo miłymi panami( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2015, 12:11
@CzerwonyPoniacz: Będą włączać dzieciom teletubisie i tam będzie trynki-winky ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2015, 12:40
( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
4 stycznia 2015, 14:04
@MrWonny: piłem wodę czytając twój komentarz. Teraz mam zalany ekran telefonu xd
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:56
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:13
A w piwnicy małe kotki...
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:10
chodz dam ci lizaka
Odpisz