Jeżeli Twoje dziecko lubi reklamę Media Expert
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niezniszczalne
Papierowa szkoła posting
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2022, 13:32
Ja tam lubię te reklamy, z wyjątkiem tych głupich i wkurzających bobrów ;)
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2015, 10:46
Oszukali mie
ps 3 w gazecie kosztował 500zł
i specialnie jak głupi tam jechałem i kosztował 780zł
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:49
@Henzej: a jestes pewny ze to ten sam model
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:52
tak
Odpisz
4 stycznia 2015, 12:42
@Henzej: ლ(ಠ益ಠლ) mocno się wkurzyłeś?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2015, 12:44
@KlamliwyLukas14: Nadal jestem wkurzony
Odpisz
4 stycznia 2015, 14:54
@Henzej: ja dal im garete do reki powiedal bym w garzecie jest 500 a tutaj 750 czy tam ile
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2015, 15:19
Kupie w lombardzie za 400 zł .
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:21
@Henzej: Ja chciałem Fallout 3 GOTYE w biedrze za 9zł, a okazało się że to tylko dwa DLC (choć na stronie było zdjęcie GOTYE). Zbyt piękne aby było prawdziwe. Choć 2 DLC za 9zł to i tak nieźle.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2015, 17:32
@JedenPrawdziwyAdmijin: Też chciałem go tam kupić ale go akurat nie było.Więc kupiłem secret 2 złota edycja
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:36
@Henzej: U mnie też nie było ale czytając opinię się tego dowiedziałem. Za to jest Far Cry.
Odpisz
3 czerwca 2019, 09:30
@Henzej: w 2015 byłaś facetem?
Odpisz
3 czerwca 2019, 11:21
@Frutti56: Historia tego konta jest zbyt skomplikowana
Odpisz
3 czerwca 2019, 11:40
@Henzej: czekam aż się wytłumaczysz
Odpisz
3 czerwca 2019, 11:42
@Frutti56: Kiedyś nie byłam jedyną właścicielką tego konta
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:08
Nie rozumiem co takiego złego jest w tej reklamie.
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:14
Nic. Oprócz tego że to Lisowska, piosenka ch*jowa i ogólnie reklama wk*rwa. Ale poza tym to jest spoko...
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:24
Czym wkurza ta piosnka?
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:24
A słyszałeś ją?
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:59
Wkurza , tym że słowa wypowiedziane są takim tonem , w takiej melodii że drażni ucho , a to że słowa w tej reklamie powtarzają się cały czas i ta reklama jest wszędzie nie pomaga :v
Odpisz
4 stycznia 2015, 12:49
Tym, że drze ryja jak szurnięta.
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:09
@chupacabra001: Gdyby piszczała... Co by było??
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:25
To by ją chyba zastrzelili już podczas kręcenia reklamy.
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:29
@chupacabra001: :-)
Odpisz
4 stycznia 2015, 16:46
@Rander: Wrażliwi jesteście.
Odpisz
4 stycznia 2015, 16:48
Podobnie było z poprzednią reklamą: wyprze dasz? dasz?
Odpisz
21 stycznia 2015, 00:01
oj ksiądz Natanek , chyba sporo zarobi na ezgorcyzmowaniu ciebie.
Odpisz
6 stycznia 2015, 15:41
dzieje sie zło E Lisowskiej
Odpisz
5 stycznia 2015, 16:32
nwm
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:35
Ja nie lubię, ale muszę ją znosić , bo na podwórku mam taką wielką (stojącą)
Odpisz
5 stycznia 2015, 08:26
Mam ją gdzieś.
Odpisz
4 stycznia 2015, 22:57
Nic do tej reklamy nie mam. Wszystkie są tak samo denerwujące.
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:37
właączammy niiiskie ceeeny
Odpisz
4 stycznia 2015, 14:52
Włączona wielka wiocha
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:58
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:36
to działa tak : człowiek się wku*wi na reklamę, wy je*ie telewizor przez okno i chcąc nie chcąc będzie musiał kupić nowy xD
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:52
@Darwineek: racja. Ci goście w reklamie poszli tam by zarżnąć tą sukę co śpiewa.
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:26
Najgorzej jak rano wstaniesz a tu nagle "Włączamy niskie ceEEENYYYY! [...]"
Odpisz
4 stycznia 2015, 10:24
Bo śmianie się z tej reklamy jest modne. Haha. -.-
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:52
o co chodzi?
Odpisz
4 stycznia 2015, 10:06
O to: Włączone niskie ceny ...... Czy jakoś tak.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2015, 00:01
Na stos z Lisowską!
Odpisz