Moje najmroczniejsze lęki: Zęby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niegrzeczny Oskarek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2018, 19:10
Nie chcecie wiedzieć jakie ja mam koszmary...
Odpisz
27 grudnia 2020, 22:50
@gzubix: jakie?
Odpisz
28 kwietnia 2018, 07:46
ja tego nigdy nie miałem.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 13:42
sen o zębach -śmierć, poważna choroba...
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:04
@Konto usunięte: a ja miałem sen ze mialem naszyjnik z moich zebow i nie umialem bez nkch mowic
Odpisz
5 stycznia 2015, 08:37
Ja miałem koszmary, że miałem dziury w rękach xd
Odpisz
4 stycznia 2015, 20:41
Wiedz, że coś się dzieje...
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:25
W nocy, gdy cały dom już śpi, Stukostrachy, Stukostrachy stukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie.
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:34
@rakso: Moim pierwszym skojarzeniem też były "Stukostrachy" :)
Odpisz
4 stycznia 2015, 09:35
@rakso: Co to Stukostrachy?
Odpisz
4 stycznia 2015, 10:00
@Pani_Koza: Tytuł książki Stephena Kinga i filmu na jej podstawie.
Odpisz
3 stycznia 2015, 23:25
Mi się kiedyś śniło że odpadł mi palec u nogi a ja nie wiedziałam co mam z nim zrobić i nosiłam go w bucie...
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:08
Heh miałem kiedyś podobny sen...moje zęby powpadały do jogurtu...zjadłem je...nie pamiętam numeru telefonu dilera sory
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:21
@Stasiek121: :(
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:48
@Stasiek121:
Jak byłam mała to "wyżułam" zęba na irysku, i zjadłam go bo myślałam że "to jest jakaś edycja limitowana, z orzeszkami są te iryski" heh.
diler; mleko z keczapem daje taki efekt, przygotowanie własne ;) nmzc
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:52
@Stasiek121: Bo numer zastrzeżony
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:36
Piękny naszyjnik i to za darmola !
Odpisz
3 stycznia 2015, 21:17
Sen o wypadających zębach oznacza że boisz się zdania innych. Ale nie jestem do końca pewna
Odpisz
3 stycznia 2015, 22:40
No nie pie**ol.
Odpisz