Goofy co ty wyprawiasz...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2023, 08:49
Mi tam Goofy wygląda na szczura
Odpisz
17 grudnia 2015, 15:07
Mutacja człowieka i psa?
Przecież nie wiadomo, który to rok (;
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2017, 20:37
@JaNuSZeq: zoophillia zaczyna przynosić efekty....
Odpisz
26 stycznia 2017, 20:47
@wampirra107: Data, koparko.
Odpisz
1 lipca 2022, 20:34
@JaNuSZeq: on miał być krową w głównym zamyśle disneya
Odpisz
9 marca 2016, 09:02
rasizm zwierząt....
Odpisz
2 lipca 2015, 11:34
nikt mu nie mówi że jest psem,więc mógł zapomnieć
Odpisz
1 lutego 2015, 09:14
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 13:36
Zepsuje wam zabawę, ale według serii komiksów "Gigant Poleca", "MegaGiga" i "Gigant Mamut" (są o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i ich przyjaciołach) Myszka Miki i Goofy żyją w Myszogrodzie (a więc analogicznie są myszami). Może coś się wam nie podobać ale to już nie moja sprawa. Dziękuje i do widzenia.
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:43
@ciastko100: Wedle Twojego toku myślenia mieszkańcy Zasiedmiogórogrodu (Shrek) są pasmami górskimi. A mieszkańcy Starogardu (Starigrod dawniej) są starzy. Mieszkańcy np. Kamienia Podolskiego będą kamieniami? A Piekła piekielnikami (Gothic)? ;p Ewentualnie jeśli zostało powiedziane, że tylko myszy mogą tam mieszkać (jeśli Goofy nie jest wyjątkiem od tej reguły) : ) Pozdrawiam ^^
Odpisz
11 stycznia 2015, 14:01
@ciastko100: Ja to czytam/czytałem gdy mi się nudzi i w Myszogrodzie są ludzie z dziwnymi nosami (czarne kropki jak u psów) lub myszy (Miki i Minnie, innych (myszy) jest bardzo mało)
Odpisz
11 stycznia 2015, 14:02
Jestem leśnikiem :O !
Odpisz
17 stycznia 2015, 18:40
Źle napisałem. Powinno być, że gdzieś tam jest mówione, iż on jest myszą. A tak po za tym to nie mogło by być reguły, że mieszkają tam same myszy, gdyż Pluto by został wygnany (no chyba, że to on jest wyjątkiem).
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 19:55
Goofy jest psem antropomorficznym, w odróżnieniu od Pluto.
Odpisz
11 stycznia 2015, 16:21
Idź do domu, Goofy. Jesteś pijany.
Odpisz
11 stycznia 2015, 14:33
DIsneytroll:)
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:50
a może Goofy to szczur?
Odpisz
11 stycznia 2015, 12:47
Logika Disneya.
Odpisz
6 stycznia 2015, 11:38
Rasizm
Odpisz
5 stycznia 2015, 23:57
Rasimizm
Odpisz
5 stycznia 2015, 22:54
Chinskie baijki. .-.
Odpisz
6 stycznia 2015, 11:38
@NeoDoll: Disney nie jest chiński -.-
Odpisz
6 stycznia 2015, 16:47
@NeoDoll: Amerykańskie bajki
Odpisz
11 stycznia 2015, 12:33
@NeoDoll: Dzisiejsza młodzież <12 nawet najfajniejszych bajek nie ogląda...
Odpisz
11 stycznia 2015, 12:34
@Sir_Snoge: ekhem
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 12:46
@NeoDoll: Ale najgłupsza z tych chińskich bajek to Reksio i Bolek i Lolek, co nie? (A teraz ilu wyczuje sarkam?)
Odpisz
11 stycznia 2015, 12:47
@Maks2603: Zamknij ryj.
Odpisz
11 stycznia 2015, 12:57
@NeoDoll: Gdzie ty tu masz chińskie bajki?
Odpisz
11 stycznia 2015, 12:57
@Maks2603: No te chińskie klimaty :/
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:00
@kajtekk: Wow strach, wow wulgarne zachowanie, wow hejt.
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:08
@Maks2603: Reksio, Bolek i Lolek ;3
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:29
To był tak zwany żart. Poszukaj w wikipedii czy coś.
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:34
@Nieznany_w_internecie: Zgasiłeś mnie.
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:46
@NeoDoll: Ewentualnie akcja Mulan dzieje się w Japonii (nie w chinach), lecz Myszka Miki nie ma tu nic do rzeczy.
Odpisz
13 stycznia 2015, 06:48
@Maks2603: Bądź cicho i cicho i już. Reksio akurat lubiłem jak byłem mały a Bolka i Lolka też lubiłem.
A z resztą mów jak chcesz. Jak kto woli.
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:59
@PikachuMen: Ja z tej dwójki lubiłem tylko Reksia. Za Ebolkiem i Lolkiem nie przepadałem.
Odpisz
14 stycznia 2015, 14:14
@Maks2603: :D
Odpisz
5 stycznia 2015, 22:17
ale pluto jest mądrzejszy
Odpisz