Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Slenderowiec2012

11 stycznia 2015, 11:26

"[HEAVY ...-ING]"
Zad: W wykropkowane miejsce wstaw wyraz lub jego część.
Ja zacznę: "[HEAVY fuck-ING]" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 12:59

@Slenderowiec2012: [HEAVY suck-ING]

Avatar Czokociasteczko

11 stycznia 2015, 21:41

HEAVY lick-ING

Avatar ANGUSEK

12 czerwca 2022, 20:24

@Slenderowiec2012: [HEAVY gam-ING]

Avatar Slenderowiec2012

15 czerwca 2022, 18:07

@ANGUSEK: [HEAVY digg-ing]

Avatar CreepPepNinja

30 maja 2018, 18:54

Avatar Zpolskijestem0

20 lutego 2022, 20:52

Avatar Weasley

9 lutego 2015, 17:45

Jakie piękne drogi!
Jaki piękny kraj!
Jak cudownie tu jeździć!
Zero cywilizacji, tylko natura!
Ku*wa, benzyna się skończyła!

Avatar EpicArcher

12 stycznia 2015, 16:20

czyżby to Norwegia?

Avatar kord0

12 stycznia 2015, 15:46

To nie ULICE tylko DROGI. A tak poza tym dlaczego 7 razy powtarza się ta sama droga?

Avatar thepolishguy

11 stycznia 2015, 16:38

a my mamy takie ._.

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 13:43

a gdzie ziemniol, który mnie przeprasza za długiego posta?

Avatar Mr_Limonka

11 stycznia 2015, 16:33

W Łotwie na pewno nie.

Avatar MrocznyWilk

11 stycznia 2015, 10:27

Drogi same w sobie nie są piękne. Natomiast zachwycające są tereny, na których one się znajdują.

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 13:50

@MrocznyWilk: Moim zdaniem to jak fotografie pięknych kobiet, którym ktoś zgotował zarąbiście się komponujące blizny i daje nam podziwiać ; ) Zadanie ran kobiecie nie jest spoko, aczkolwiek jak już są blizny to dodaje pewnego innego uroku ^^

Avatar MrocznyWilk

11 stycznia 2015, 14:24

Nie wiem czy nazywanie Ziemi kobietą jest prawidłowe... I wątpię, żeby to fotograf zrobił te drogi xD

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 16:20

@MrocznyWilk: Też nie sądzę, aby fotograf tej kobiety zrobił jej te blizny ^^ Raczej po czasie uznała je za atrakcyjnie ;p a porównywani Ziemi do kobiety jest moim zdaniem bardzo trafne ^^ to piękna osoba, o którą należy dbać, a masa ludzi wyrządziła jej krzywde, mimo że ona daje wszystko z siebie, aby ludzkość miała jak najlepiej : )

Avatar Kzyeki

11 stycznia 2015, 16:20

Jeździłbym

Avatar mati59

11 stycznia 2015, 16:16

1 obrazek to droga która była pokazana w top gear xd

Avatar DArsTon

11 stycznia 2015, 14:36

Takie same drogi sa przecież w Polsce:)

Avatar
Lunia21

11 stycznia 2015, 14:34

To są drogi do innych światów...

Avatar Kot_Saurona

11 stycznia 2015, 13:59

to drugie to Droga Trolli

Avatar crazenata

11 stycznia 2015, 13:54

pff...jeździłam ładniejszymi ulicami :)

Avatar Wizados

Edytowano - 11 stycznia 2015, 13:49

Powinni wstawić polską drogę dla porównania...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Brawo za czujność!

Cóż za brak szacunku

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka